(0212) 291 12 00
info@actioncoachturkey.com


Yeni Ticari Dünyaya Hazırlanmanın
6 Adımı Seminerine Davetlisiniz!

Dünya hızla değişiyor. İşletmenizin bu değişime ne kadar hazır olduğunu tespit etmek ve gelecek planlarınızı yapmak için sizi ücretsiz 6 Adım Seminerimize davet ediyoruz.Bir patron olarak işletmenizdeki asıl amacınız
“İşletmenizi karlı bir şekilde büyütmek!”

Tüm bildiklerinizi unutup, şirketinize dışarıdan tekrar bakmak ve yeni dünyada bir işletmeyi karlı büyütmenin şifrelerini öğrenmek için sizi ActionCOACH’un 25 yıllık yönetim tecrübesine sahip işletme koçları ile 6 Adım Seminerimize katılmak için formu doldurunuz.

Kayıt olmak için hemen formu doldurun!

İşletmenizin BÜYÜME FIRSATLARI analizi için formu doldurunuz

(*) ile işaretli alanların doldurulması zorunludur
Tüm bilgileriniz ActionCOACH gizlilik sözleşmesi gereği sadece ActionCOACH tarafından bilgilendirme ve iletişim amaçlı kullanılacaktır.


ActionCOACH kimdir?

ActionCOACH 80+ ülkede, 1500’den fazla ofisi ve binlerce İŞLETME KOÇU ile hizmet veren, DÜNYANIN BİR NUMARALI İşletme Koçluğu firmasıdır.

ActionCOACH Türkiye Ofisi, finans sektöründe 23 yılı aşan pazarlama ve satış konularındaki deneyimlerini, işletme sahiplerine aktarmak üzere yola çıkan üç kadın girişimci tarafından kurulmuştur. Özge Toraman, Gülnur Değer ve Ayşegül Akşak Dünya’nın Bir Numaralı İşletme Koçluğu firmasının uluslararası düzeyde % 92 başarı oranı ile çalışan sistemini, üç yıldır Türkiye’deki işletme sahipleri ile buluşturuyor.


Neden ActionCOACH?

  • 80+ ülkede faaliyet gösteren Dünya’nın bir numaralı İşletme Koçluğu Firması
  • 25 yıldan fazla İşletme Koçluğu tecrübesi
  • Sektör farklılığı gözetmeksizin her işletmede uygulanabilen 5 Adım Metodolojisi
  • Sonuçları test edilmiş, onaylanmış, onlarca Koçluk ve Eğitim Programı
  • Dünya’nın en iyi vakaları ile müşterilerini buluşturabilme fırsatı
  • Türkiye organizasyonu ile, global bilgiyi yerelleştirebilme kabiliyeti ve tecrübesiActionCOACH'u Müşterilerimizden Dinleyin!ActionCOACH'un 6 Adım Semineri'ne katılan işletme sahipleri 6 Adım Semineri'nden ceplerinde neler ile ayrıldıklarını anlatıyor


ActionCOACH'tan koçluk alan işletme sahipleri ActionCOACH'un onların işe bakış açısında ve işletmelerinde yarattığı gözle görülür değişimi anlatıyor.

(0212) 291 12 00            info@actioncoachturkey.com