Fit 4 Leadership

Fit 4 Liderlik programımız, günümüzde bir şirketi ya da bir ekibi yönetmek için, dünkü liderlerin gereksinim duymadığı bilgi ve becerilerin gerektiğini kabul eder. Yönetici koçluğu metodolojilerimiz ve liderlik araçlarımız, müşterilerinizin talebini ve yüksek beklentilerinizi karşılayacak beceri, enerji ve kapasiteyi size verecek koçluk ilişkilerini garanti altına alır.

Performans ve Liderlik Koçluğu

Eğer kariyerinizin etkinliğini artırmak, şirketinizin büyümesini hızlandırmak, yüksek yatırım geri dönüşleri almanıza imkan verecek programları hayata geçirmek istiyorsanız, bir ActionCOACH Executive Coach’unun bu konuda size, ekibinize ve şirketinize inanılmaz başarılı sonuçlar almınız için nasıl kılavuzluk edeceğini keşfetmenin tam zamanı demektir.

Bir Executive Coach, kariyeriniz ve şirketiniz hakkında size ekstra bir öngörü ve yeni bir perspektif kazandırmakla kalmayacak, performans konusunda günlük, haftalık, aylık ve çeyrek dönemlik ölçümlemelerle verimliliğiniz konusunda size kılavuzluk edecek. Bir Executive Coach, muazzam sonuçlar elde etmenin, zorlu bir sorunu çözmenin ötesinde, önemli fırsatları avantaja çevirmeniz konusunda da size yardımcı olacak. Executive Coach’unuz, sizin alanınızdaki bütün “kör noktaları” aydınlatabilecek ve böylece stratejik öneme sahip rollerde performansınızı artırmanıza yardımcı olacak, derinlemesine iş ve yöneticilik bilgisine sahip, kredibilitesi yüksek, işine kendisini adamış güvenilir bir yol göstericidir.

Yüksek performanslı ve etkin çalışan yöneticiler, kurumları üzerinde muazzam ölçülerde pozitif bir etkiye sahiptir. Bunun sözlük anlamı, daha fazla kâr, daha verimli bir şirket, yüksek çalışan memnuniyeti, başka bir deyişle sektörde güven yaratmak demektir.

Liderlik programlarımız
Liderlik geliştirme programı, her vücuda uyan bir elbise gibi değildir. Bu nedenle programlarımız duygusal zekanın geliştirilmesinden yönetici kondisyonuna, varlıkların kullanılmasından, güçlendirici değişim özelliklerine kadar son derece değişken spesifik gereksinimlere odaklanan kişiye özel programlardır. Bu programların, özel olarak size ve gelecekteki hedeflerinize göre nasıl uygun şekilde tasarlanacağı konusunu tartışmak için size en yakın Executive Coach’umuz ile irtibata geçin.
Fit 4 Teams

Yönetim ekibinizin operasyonları ve kendi ekipleri için beklenti ve performans konusunda netliği kazanmaları sizin liderlik becerilerinize bağlıdır. Ekibiniz bu sayede liderliğinizin bütün organizasyona dağılmasını, strateji ile vizyonunuzun krumsal yapıya nüfuz etmesini sağlar. Ekip mükemmelliği, açık iletişime, sorumluluk aktarmaya, katılımcı karar alma süreçlerine ve güçlü oyuncular olmadan da müdahil olabilmeye bağlıdır.

Fit 4 Teams Yönetici Koçluğu programları, ekip liderlerinin ve liderlik ekiplerinin yetiştirilmesi ile ekip operasyonlarının performansı, etkinliği ve yürütülmesi konularında yoğunlaşır.

Fit 4 Teams çerçevesini ve araçlarını kullanırken, koçunuz ekibinizin halihazırdaki başarılarıyla ilgili alanlarda gelişmesini gözetecektir. Başarılı ekip demek, fonksiyonel ehliyet, yüksek performans ve güvenilir tutarlılık özelliklerinin bir kombinasyonudur. Yüksek performans gerektiren spor dallarındaki ekipler, zamanlarının yüzde 90’ını, müsabakaya çıkacakları yüzde 10’luk zaman dilimi için gereken çalışmayı yaparak, eğitim ve antreman ile geçirirler. Bizim çalışma ekiplerimiz de benzer bir şekilde çalışır. İşyerlerinde ekiplerin yönetimi, motive edilmesi ve yönlendirilmesi, sadece yöneticinin daha enerjik olmasını gerektirmez, aynı zamanda analiz etmek, anlamak ve oyun kurucu strateji için gerekli zamanı bulamama sorunu da yaratır.

Fit 4 Teams programları, liderler ve yöneticinin, beceri tanımlama ve ekip geliştirmek için daha yüksek düzeyde bir stratejik yaklaşım geliştirmesini sağlar. Doğru zamanda, doğru yere, doğru becerilere sahip, doğru insanın getirilmesi şans işi değil, bir plan ve disiplinli çalışma meselesidir.

Diğerlerinin Fit 4 Teams programının avantajlarından nasıl yararlandığı konusunda bilgi almak için Executive Coach direktörümüzü arayınız.
Fit 4 Strategy

Kurumsal stratejinin paradoksu, çekirdek nitelikteki strateji ve performans üzerine odaklanırken, aynı zamanda kritik bir yön değişimi olduğunda buna uyum sağlayacak kadar esnek de olabilmektir. Bağlama ve günlük aktivitelere ne kadar odaklanırsak, o ölçüde anahtar niteliğe sahip şeyleri kaçırırız.

Fit 4 Strategy yaklaşımımız, stratejik becerinizin gücünün, sıradan ya da istisnai nitelikte seçenekleri geliştirebilme arasındaki fark olduğuna inanır. Stratejik koçluk hizmetlerimiz, istisnai gelecek seçenekleri için daha iyi planlar yapmanıza ve bunların yaşama geçebilmesi için organizasyonunuzun tamamında gereken taktik ve becerileri hayata geçirebilmenize imkan verir.

Tıpkı Sun Tzu’nun kaleme aldığı gibi, “Taktikleri olmayan strateji zafere giden en uzun yoldur, stratejisi olmayan taktikler ise bozgundan önceki lakırdılar.” Stratejik koçluk hizmeti, liderlik özelliklerinizin aksiyon ve strateji arasında doğru dengeyi kuracak şekilde etki yaratmasını garantiler.

The Fit 4 Strategy Kombinasyonu
Sun Tzu’nun dokunaklı bir şekilde söylediği gibi bir organizasyonu geliştiren ve bunu kalıcı kılan şeyler, liderlik becerisi, sistemli uygulamalar ve zamanlamanın kombinasyonudur. Stratejik ve taktik gelişterme çalışmalarınıza hangi sırayla yaklaşılacağının da bilinmesi gerekir. Yönetici koçlarımız gereksinim duyduğunuz stratejik planlamaları objektif olarak yapabilecek bir pozisyonda bulunur.

Koçlarımızdan birisini arayarak, pek çok yöneticinin zaten yaptığı ve yapmakta olduğu yanlışları, yaşayarak öğrenmek zorunda kalmayın.
Fit 4 Action

Uzman ile etkili bir yönetici arasındaki fark, elde edilen sonuçlardır; ve sonuçların sebebi işin nasıl icra edildiğidir. İcra faaliyeti, hedefleriniz ile kendi başınıza ulaştığınız sonuçlar arasındaki özel alandır; işte bu nedenle koçluk hizmeti, zaman baskısını üzerinde hisseden yöneticiler ve liderler için son derece efektif bir çözümdür. Koçunuz, hedeflerinize ulaşmanız için yapmanız gereken şeylere odaklanmanızı garanti edebilir. İnsanları yönetmenin zorluğu, pazardaki koşulların hızla değişmesi ve kırılgan bir iş operasyonu yürütme zorunluluğu, hiç bugünkü kadar zor olmamıştı.

ActionCOACH, yıllara dayanan tecrübesi ile başarının en önemli unsurunun aksiyon almak olduğunu biliyor. ActionCOACH, 18 yıldır, müşterilerinin benzersiz sonuçlar almasını şu temel prensip doğrultusunda yürüttüğü faaliyetlerle sağlıyor: “Fikri eylem takip etmelidir”. En iyi planlar ve koçluk becerisi bile, planı hayata geçirecek icra gücü olmadan hiçbir anlam ifade etmeyecektir. Doğru koçu seçmeniz, bizi başarıdan ve hedeflerinizden uzaklaştıran icra uçurumunu aşmanızı garantileyecektir.

Sizin Uzmanlığınız, Bizim Benzersiz Hizmetimiz
Halen bulunduğunuz pozisyonda kimse sizin kadar tecrübeli olmayabilir; ama siz yine de diğerlerinin beceri ve kapasitelerini daha yüksek noktalara çıkaracak şekilde bir araya getirerek en başarılı isim olabilirsiniz. Yapabildiğinizden çok daha iyisini nasıl yapacağınızı öğrenebilir, diğerlerinin yaratamayacağı bir enerji düzeyi yaratabilirsiniz. Sizin uzmanlığınız, bizim 18 yıldır elde ettiğimiz muazzam sonuçlar, sizi başarıya taşıyabilir, icra konusundaki etksikliklerinizi ortadan kaldırabilir ve size Fit 4 Executive Advantage’ın gücünü sağlar.
Hemen bugün bizi arayın ve son derece yararlı bir sohbet yapma ffırsatını kaçırmayın.