Her insanın içinde maaşlı çalışan mı, yoksa girişimci mi olduğuna dair bir his vardır…

Bu ikilemle ilgili bir karar vermeye çalışırsınız. Pek çok insan kendi işinin sahibi olma hayallerini saklayarak bütün hayatlarını başkaları için çalışarak harcar.

Eğer içinizde dışarı çıkmayı bekleyen kedi işinin sahibi olma arzusu varsa, hayallerinizi gerçekleştirene kadar hiçbir zaman gerçek anlamıyla mutlu olamazsınız.

ActionCOACH tamamen girişimcilikle ilgili bir şirkettir. Bizim için girişimci, kendi hayatının kontrolünü eline almaya cesaret eden, kendi için çalışma yürekliliğini gösteren, işi, ailesi ve hayatına dair hedefleri kendisi belirleyen ve gerçekleştiren insan demektir.

ActionCOACH olarak girişimcilik hayallerinizi keşfetmenize yardımcı olmak istiyoruz.

Sahip olduğunuz yetenek ve deneyimle nasıl başarılı bir şirket ve tatmin edici bir yaşam kurabileceğinizi göstereceğiz. Bunu şimdiye kadar dünyanın dört bir yanında binlerce şirket sahibine yardımcı olan çok güçlü iş geliştirme sistemleri ve tekniklerini size öğreterek yapacağız.

Biz sadece başkalarının başarılı olması için çalışmıyoruz; aynı zamanda “evlilik yıldönümümüzü unuttum” ya da başkalarını zengin ediyorum” gibi kurumsal ortamlarda sıkça kullanılan ifadelerden kurtulmak isteyenlerle birlikte geleceğe doğru yürüyoruz.

ActionCOACH olmak her şeyden önce özgür olmak demektir. Kendi hayatına, parasına ve başarılarına yön vermenin ne anlama geldiğini bilen şirket sahipleriyle çalışmak demektir. İşte ActionCOACH ekibine katılmak tam da böyle bir şeydir.

Bu adımı attığınızda geriye dönüş olmayacak. Zaten geri dönmeyi siz de istemeyeceksiniz. İşin içinde olmaya karar verdiğinizde (ama tek başınıza değil), hayatınız için ne kadar çok zaman ayırabildiğinizi şaşırarak fark edeceksiniz.