Ücretsiz Seminer

Aile İşletmenizi Büyütmek, Mirasınızı Sürdürmek Mümkün

İşletmenizde uyumlu aile ilişkileri, aile değerlerinin korunması ve gelecek nesillere kalıcı miras yaratma yolunda birlikte güçlenelim.

Aile işletmenizin stratejik büyüme yolculuğunu birlikte tasarlayalım..

Aile şirketlerinin benzersiz dinamikleri olması dolayısı ile şirketlerde sürdürülebilirlik ancak tüm bu dinamiklerin göz önünde bulundurarak oluşturulan bir strateji ile mümkündür. ActionCOACH'un 30+ yıllık tecrübesi ve Özge Toraman'ın uzmanlığı ile hazırlanan seminerimiz Türkiye ekonomisinin yaklaşık %95'ini oluşturan aile işletmelerine ve ihtiyaçlarına özel olarak tasarlandı.

Aile işinizi nasıl genişleteceğiniz, sürdürülebilirliğini nasıl sağlayacağınız ve aile mirasınızı gelecek nesillere nasıl aktaracağınız konusunda kanıtlanmış metodolojileri keşfetmek için bize katılın.

Aile bireylerinizle hizalanarak yeni bir başlangıç noktası belirlieyin.
Aile bireylerinizi güçlü birer takım oyuncusuna dönüştürün.
İşletmenizin geleceği için net vizyonlar, değerler ve planlar oluşturun.
Gelecek nesle devre hazırlanın, etkili bir yönetim kurulu oluşturun.

Seminerde sizi neler bekliyor?

- Aile işletmelerinde sürdürülebilir başarı için, doğru yapılandırma ve yönetim stratejileri,
- Üst lige çıkmak için verimlilik ve kârlılığı maksimum seviyeye çıkaracak doğru yapılanma,
- Yeni kuşak yöneticilerin becerilerini keşfetmenin ve geliştirmenin yollarını,
- Profesyonel sistemler ve süreçler ile aile işletmenizin geleceğini nasıl sağlamlaştıracağınızı,
- İşinizde büyümeyi sağlamak için doğru fırsatları yakalamayı ve avantajlar yaratmayı,
- Vazgeçilmez değerler, kültür, vizyon, liderlik ve iletişim gibi unsurların aile işletmelerinin başarısında neler ifade ettiğini ve nasıl hayata geçireceğinizi

YAKLAŞAN SEMİNERE KAYDOL!

Aile işletmenizin geleceği için ilk adımı bugün atın!

Stratejik büyüme planları ve sürdürülebilir başarı yollarını keşfedin
Verimlilik ve kârlılığı maksimize ederek işletmenizi üst seviyeye taşıyın
Profesyonel sistemler ve süreçler ile işletmenizin geleceğini sağlamlaştırın

Birlikte, aile işletmenizin geleceğini şekillendirelim ve nesiller boyu sürecek başarının kapılarını aralayalım

İşletme sahipleri, birden fazla cam topu havada tutmaya çalışan bir jonglör gibidirler – hepimiz zorluklarla boğuşuruz, işletme içindeki dengeyi sağlamaya çalışırız ancak bu zorluklar karşısında olası riskleri veya gelişim fırsatlarını görmek bazen zor olabilir.

İşte bu noktada gelin birlikte yürüyelim.

Aile işletmelerine has ihtiyaçları ve bu özel gereksinimlere etkin çözümler

İşinizi canlı, güncel ve geleceğe hazır tutacak stratejiler

özge toraman

ActionCOACH Türkiye Kurucu Ortağı

Özge Toraman

Özge Toraman, Boğaziçi Üniversitesi'nden mezun olup, Interbank'ta başladığı bankacılık kariyerine Türkiye'nin önde gelen bankalarından Fortis Bank'ta Özel Bankacılık kurucu yöneticiliği, Deutsche Bank ve Akbank'ta üst düzey yöneticilik yaparak bankacılık ve bireysel emeklilik alanlarında öncü çalışmalar gerçekleştirdi. 2009-2011 yılları arasında Dale Carnegie liderlik programlarını tamamladı. 2012'de ActionCOACH'un Türkiye ana lisansör ofisini iki ortağı ile kurdu.

İşletme ve liderlik alanındaki zengin deneyimlerini, işletmelerin uzun vadeli başarılarını şekillendirmeye ve gelecek nesillere aktarılacak miraslar oluşturmaya adayan Toraman, her bir işletmenin benzersiz ihtiyaçlarını anlayıp ve bunlara uygun çözümler sunuyor. İşletme sahiplerinin zorluklarla başa çıkmasına ve gelişim fırsatlarını değerlendirmesine yardımcı oluyor.

Katılımcılar ne söyledi?

Sıkça Sorulan Sorular

Sorularınız mı var?

Bu webinar, birlikte hayallerinizi gerçekleştirecek ve işletmenizin potansiyelini tam anlamıyla ortaya çıkaracak stratejiler geliştirmemiz için bir fırsat.
Aile işletmenizi sürdürülebilir kılmak için ilk adımı şimdi atın!

Her sektörden aile işletmeleri bu seminere katılabilir. Aile işini bir sonraki kuşaklara devretmek isteyen aile büyükleri ya da aile işletmesini devralmış yeni nesil işletme sahipleri bu seminerin büyük faydasını görecektir.

Kesinlikle, seminer interaktif bir yapıya sahiptir ve katılımcılar soru sormaktan çekinmemelidir. Seminer esnasında konusu geçen kısımları ile ilgili ya da işletmelere dair merak ettiğiniz konular ile ilgili sorular sorabilirsiniz.

Güzel haber, evet! Seminer sonrası Aile İşletmenize özel olarak hazırlanmış İşletme Analizi Anketi'ni doldurarak İşletme Koçlarımızla birlikte işletmenize 360 derece değerlendirme yapma imkanınız bulunmaktadır. Koçlarımız yalnızca size ve işletmenize özel stratejiler ve çözümlerle yaklaşır.

Büyüme odaklı bir kafa yapısına sahip, birlikte öğrenerek büyümeyi alışkanlık edinmiş topluluğumuza hoşgeldiniz! Sayfayı hemen aşağıya kaydırarak işletmelere ve işletme sahiplerine özel oluşturduğumuz haber bültenlerimize üye olabilir ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Linkedin Newsletter

Aile İş Başında

ActionCOACH Türkiye Kurucu Ortağı ve İşletme Koçu Özge Toraman'ın kaleminden aylık çıkan Linkedin Newsletter'ına bu bültende Aile İşletmeleri için çözümler, iş stratejileri ve özel içgörüleri bulabilirsiniz, sürdürülebilir aile mirası için abone olun!