Aile İşletmenizi Büyütmek, Mirasınızı Sürdürmek Mümkün

İşletmenizde uyumlu aile ilişkileri, aile değerlerinin korunması ve gelecek nesillere kalıcı miras yaratma yolunda birlikte güçlenelim.

20 Mart 2024, 10:00 - 12:30

Aile işletmenizin stratejik büyüme yolculuğunu birlikte tasarlayalım..

Aile şirketlerinin benzersiz dinamikleri vardır, bu nedenle başarılı bir iş stratejisi geliştirmek çok önemlidir.

Seminerimizi, işletmenizin dinamikleri ve özel ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak tasarladık.

Aile işinizi nasıl genişleteceğiniz, sürdürülebilirliğini nasıl sağlayacağınız ve aile mirasınızı gelecek nesillere nasıl aktaracağınız konusunda kanıtlanmış metodolojileri keşfetmek için bize katılın.

Neler Öğreneceksiniz?

Yeni bir başlangıç noktası oluşturun

Affetmek, anlamak, etkili iletişim ve kişilik anlayışı, aile işletmesindeki güçlü ilerlemenin anahtarıdır.

Güçlü bireysel oyuncular yaratın

360° geri bildirimle gerçekleri yakalar, yıllık hedefler belirler, esnek ve profesyonel olur, başarıyı kovalarız.

Net vizyonlar, değerler ve planlar ortaya çıkarın

Aile değerlerini kılavuz alarak, vizyonla uyumlu iş hedefleri belirleriz; doğru ekip ve hesap verebilirlikle başarıya ulaşırız.

Güçlü bir ekip oluşturun

Ekip çeşitliliği, etkili toplantılar, gelecek nesilin hazırlığı ve güçlü bir yönetim kurulu, ekip ile başarının kilit unsurlarıdır.
Aile şirketinizde gelenek ve yenilik arasındaki mükemmel dengeyi sağlayın, hem denenmiş hem de doğru stratejilerle işinizi büyütme fırsatını kaçırmayın.

Neler Konuşacağız?

  • Aile işletmelerinde sürdürülebilir başarı için, doğru yapılandırma ve yönetim stratejileri,
  • Üst lige çıkmak için verimlilik ve kârlılığı maksimum seviyeye çıkaracak doğru yapılanma,
  • Yeni kuşak yöneticilerin becerilerini keşfetmenin ve geliştirmenin yollarını,
  • Profesyonel sistemler ve süreçler ile aile işletmenizin geleceğini nasıl sağlamlaştıracağınızı,
  • İşinizde büyümeyi sağlamak için doğru fırsatları yakalamayı ve avantajlar yaratmayı,
  • Vazgeçilmez değerler, kültür, vizyon, liderlik ve iletişim gibi unsurların aile işletmelerinin başarısında neler ifade ettiğini ve nasıl hayata geçireceğinizi
HEMEN YERİNİZİ AYIRTIN!

Birlikte, aile işletmenizin geleceğini şekillendirelim ve nesiller boyu sürecek başarının kapılarını aralayalım

İşletme sahipleri, birden fazla cam topu havada tutmaya çalışan bir jonglör gibidirler – hepimiz zorluklarla boğuşuruz, işletme içindeki dengeyi sağlamaya çalışırız ancak bu zorluklar karşısında olası riskleri veya gelişim fırsatlarını görmek bazen zor olabilir.

İşte bu noktada gelin birlikte yürüyelim.

Aile işletmelerine has ihtiyaçları ve bu özel gereksinimlere etkin çözümler

İşinizi canlı, güncel ve geleceğe hazır tutacak stratejiler

Aile İşletmenizin geleceğinin sağlam ve sürdürülebilir olmasını sağlayın

Stratejik büyüme planları ve sürdürülebilir başarı yollarını keşfedin
Verimlilik ve kârlılığı maksimize ederek işletmenizi üst seviyeye taşıyın
Profesyonel sistemler ve süreçler ile işletmenizin geleceğini sağlamlaştırın

İşletmelerin Geleceğini Şekillendirir

Özge Toraman

Özge Toraman, 1987 yılında Boğaziçi Üniversitesi'nden mezun olup, Interbank'ta başladığı bankacılık kariyerine Türkiye'nin önde gelen bankalarında lider pozisyonlarda devam etti. Fortis Bank'ta Özel Bankacılık kurucu yöneticiliği, Deutsche Bank ve Akbank'ta üst düzey yöneticilik yaparak bankacılık ve bireysel emeklilik alanlarında öncü çalışmalar gerçekleştirdi. 2009-2011 yılları arasında Dale Carnegie liderlik programlarını tamamladı.

2012'de dünyanın önde gelen işletme koçluğu firması ActionCOACH'un Türkiye ofisini iki ortağı ile kurdu. Özellikle aile işletmelerine odaklanan Toraman, sürdürülebilir başarı ve hedeflere ulaşmada işletme sahipleri için güvenilir bir yol arkadaşı.

İşletme ve liderlik alanındaki zengin deneyimlerini, işletmelerin uzun vadeli başarılarını şekillendirmeye ve gelecek nesillere aktarılacak miraslar oluşturmaya adayan Toraman, her bir işletmenin benzersiz ihtiyaçlarını anlayıp ve bunlara uygun çözümler sunuyor. İşletme sahiplerinin zorluklarla başa çıkmasına ve gelişim fırsatlarını değerlendirmesine yardımcı oluyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Sorularınız Mı Var?

Bu webinar, birlikte hayallerinizi gerçekleştirecek ve işletmenizin potansiyelini tam anlamıyla ortaya çıkaracak stratejiler geliştirmemiz için bir fırsat. Hemen Yerinizi Ayırtın!

Her sektörden aile işletmeleri bu seminere katılabilir. Aile işini bir sonraki kuşaklara devretmek isteyen aile büyükleri ya da aile işletmesini devralmış yeni nesil işletme sahipleri bu seminerin büyük faydasını görecektir.

Kesinlikle, seminer interaktif bir yapıya sahiptir ve katılımcılar soru sormaktan çekinmemelidir. Seminer esnasında konusu geçen kısımları ile ilgili ya da işletmelere dair merak ettiğiniz konular ile ilgili sorular sorabilirsiniz.

Güzel haber, evet! Seminer sonrası Aile İşletmenize özel olarak hazırlanmış İşletme Analizi Anketi'ni doldurarak İşletme Koçlarımızla birlikte işletmenize 360 derece değerlendirme yapma imkanınız bulunmaktadır. Koçlarımız yalnızca size ve işletmenize özel stratejiler ve çözümlerle yaklaşır.

Büyüme odaklı bir kafa yapısına sahip, birlikte öğrenerek büyümeyi alışkanlık edinmiş topluluğumuza hoşgeldiniz! Sayfayı hemen aşağıya kaydırarak işletmelere ve işletme sahiplerine özel oluşturduğumuz haber bültenlerimize üye olabilir ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.