fbpx

Ayşegül AkşakActionCOACH Turkey Master Licensee / Engage & Grow TR Master Licensee / Investor / Women Entrepreneur Catalyst / Keynote Speaker

Ayşegül-Akşak--ekip

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun oldu. Üniversite hayatına devam ederken Uluslararası Kongre Organizasyonları’nda görev aldı ve kongreler düzenledi.

Henüz 21 yaşındayken kendi Turizm Acentesini kurdu.

Mezuniyetin ardından, Akbank’ta Bireysel Bankacılık Pazarlama departmanında görev aldı. Müşteri ihtiyacını duyma, analiz etme, ürün geliştirme, sistem oluşturma, marka, pazarlama iletişimi, müşteri memnuniyeti, hedef, kampanya yani Ürün Geliştirme ve Pazarlamaya dair her alanda deneyim kazandı.

Kariyerine Deutsche Bank ve HSBC Bank’ta 2 yıl daha devam ettikten sonra, tüm biriktirdikleri ile başka faydalar sağlamak amacıyla yolunu KOÇLUĞA çevirdi.

Bugün, iki ortağı ile birlikte, Dünyanın 1 numaralı İşletme ve Yönetici Koçluğu firması olan ActionCOACH’un Türkiye Temsilcisi olarak İşletme ve Yönetici Koçluğu yapıyor. İşletmelerin yeniden yapılanma ve büyüme süreçlerinde onlara eşlik ederek hayallerine ulaşmalarına yardım etmenin, onların da sürekli öğrenmelerine katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşıyor. Hayatının kalan kısmını, girişimci olmak isteyen gençlere, Start-Up ların kanatlanıp uçmasına, Kadın Patronların her şeye rağmen işlerini büyütmelerine, yeni teknolojilere, yeni pazarlara, 2. Kuşak Gençlerin devir teslimlerine adayarak geçirecek.

Ayşegül Akşak'ın Blog Yazıları

İletişim Formu

Ayşegül Akşak ile iletişime geçmek için bu formu doldurabilirsiniz.

iletişim bilgileri

+90 212 291 12 00
Halaskargazi Cad. No: 114/8 34363 Osmanbey, İstanbul

Sosyal profiller

Sizi Bir Üst Lige Taşıyacak İşletme Koçunuzu Şimdi Bulun!

Top