fbpx

Nurdan Gündoğduİşletme Koçu

Nurdan-Gündoğdu-560x364
toppng.com-linkedin-logo-vector-free-download-512x512

Marmara Üniversitesi İngilizce İşletme bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinden sonra University of North Florida’da MBA yaptı.
Dünyanın önemli inşaat malzemeleri üreticilerinden biri olan Lafarge’da 5 yıl sürecek kariyerine başladı. Bunu takiben, internet şirketi olan İxir’de iş geliştime, iş planlama konularında çalıştı.

2001 yılında telekom sektöründeki kariyerine Avea’da başladı. 2009 yılında o dönemin büyüyen iş kollarından olan enerjide kariyer fırsatı elde ederek Fina Enerji Holding’de çalıştı. Daha sonra telekomdaki yolculuğuna TTNET ve Türk Telekom’da devam etti. 15 yıl boyunca pazarlamanın hemen hemen bütün dallarında yöneticilik yaptı. Müşteri deneyimi, ürün geliştirme, fiyatlama, pazar araştırması, CRM, strateji geliştirme, iş planlama ve gelir yönetimi konularında deneyim kazandı.

Türkiye’nin önde gelen büyüyen sektörlerinde kazandığı kurumsal deneyimi ActionCOACH’un global deneyimi ile birleştirme kararı aldı. Büyüme hedefi olan ve ülkemizin değerlerini yurtdışında marka yapma amacı olan şirketlerle çalışarak koçluk etmek üzere yola çıktı.

 

Nurdan Gündoğdu'nun Blog Yazıları

İletişim Formu

Nurdan Gündoğdu ile iletişime geçmek için bu formu doldurabilirsiniz.

iletişim bilgileri

+90 212 291 12 00
Halaskargazi Cad. No: 114/8 34363 Osmanbey, İstanbul

Sosyal profiller

Sizi Bir Üst Lige Taşıyacak İşletme Koçunuzu Şimdi Bulun!

Top