fbpx

Sedef Erdoğmuşİşletme Koçu

Sedef-Erdoğmuş-560x364

1971 Aydın doğumlu olan Sedef Erdoğmuş, 1989 yılı Samsun Anadolu Lisesi ve 1993 ODTÜ İnşaat Mühendisiği mezunudur. 2 senelik proje deneyiminin ardından, 1995 yılında Demirbank MT’si olarak Hazine’de çalışmaya başlamış ve finans piyasasına giriş yapmıştır.

Hayatı boyunca merak ettiği ve fayda sağlamak istediği konuların peşinden koşarken, yerli ve yabancı, küçük – büyük ve çok uluslu bankaların farklı segmentlerine hitap eden farklı departmanlarında ağırlıklı pazarlama ve satış departmanlarında (hazine, hazine ürünleri pazarlama, ürün geliştirme, bütçeleme gibi) çalışmıştır.

Son olarak Societe Generale Bankası’nın Tüketici Finansman bölümünü kurmuş ve 8 sene boyunca Genel Müdürlüğünü ve Societe Generale İstanbul’un yönetim kurulu üyeliğini yapmıştır. Sıfırdan kurduğu şirketi, 3 sene içerisinde hızla büyütmüş, 250 personeli olan ve 350 bin müşteriye hizmet veren satış ve pazarlama odaklı bir şirket haline getirmiştir. Bu esnada da, büyümeye dayalı tüm teknolojik, organizasyonel ve operasyonel süreçleri yönetmiştir.

Yıllarca aldığı bireysel ve takım koçluğu eğitimlerinin arkasından, kendisi de Gestalt Coaching eğitimi almış ve ekibine bireysel ve takım koçluğu eğitimleri vermiştir.

2015 – 2016 yılları arasında Bozcaada’da Insulares adında Akdeniz mutfağına dayalı bir restoran kurmuş ve 2 yaz gibi kısa sürede Bozcaada markası haline getirmiştir.

Evli ve 2 kız çocuk annesi olan Sedef, şimdi de kendi bilgi ve deneyimlerini, ActionCOACH gibi bir dünya devinin know-how’u ile birleştirerek, gerek lokal, gerekse global pazarda büyümek isteyen firmalarla paylaşmayı ve bu firmaları büyütmeyi hedeflemektedir.

 

Sedef Erdoğmuş'un Blog Yazıları

İletişim Formu

Sedef Erdoğmuş ile iletişime geçmek için bu formu doldurabilirsiniz.

iletişim bilgileri

+90 212 291 12 00
Halaskargazi Cad. No: 114/8 34363 Osmanbey, İstanbul

Sosyal profiller

Sizi Bir Üst Lige Taşıyacak İşletme Koçunuzu Şimdi Bulun!

Top