fbpx

Ümit Koşkan Masalcıİşletme Koçu

Ümit-Koşkan-Masalcı-560x364
toppng.com-linkedin-logo-vector-free-download-512x512

1972 İstanbul doğumlu olan Ümit Koşkan Masalcı, Notre Dame de Sion Fransız kolejinin ardından İstanbul Üniversite’sinde ekonomi eğitimi aldı.

 Henüz üniversite yıllarında finans alanında çalışmaya başlayan Masalcı, başarı hikayeleri ile dolu 20 yılı aşkın bir kariyerin ardından kendi işini kurmayı seçenlerden.

 Kariyer hayatı boyunca muhasebe, finans, satınalma, dış ticaret, satış operasyon, ticari proje yönetimi, lojistik yönetimi gibi bir şirket için kritik öneme sahip uzmanlık alanlarında çalıştı.

 İleri düzeyde İngilizce ve Fransızca bilgisi olan Masalcı, General Electric firmasının Birleşik Arap Emirlikleri ofisinde çalıştığı  birbuçuk yıl gibi kısa sayılabilecek bir surenin sonunda, iki büyük ödülle ülkesine döndü. En iyi Proje Yöneticisi ve En İyi Satış Operasyon Uzmanı olarak aldığı ödüller, başarılı ve çalışkan bir iş kadını olduğunun altını bir kez daha çizdi.

 Son çalıştığı işyeri olan İstanbul Maden ve Metal İhracatçı Birliklerinde Genel Sekreter Yardımcısı olarak görev yaptı. Muhasebe Finans ve İnsan Kaynakları departmanlarını da içeren farklı görev tanımlarına sahip çok sayıda iş birimini, altısı yönetici olmak üzere yaklaşık 80 kişilik bir ekibi yönetti. 6 yıl çalıştığı kurumda çeşitli sektörlerden üye ihracatçı firmaların sürdürülebilir ihracatını artırmak üzere birçok hedef pazarda fuar, ticaret heyeti ve benzeri etkinliklerin düzenlenmesinde yönetici olarak görev aldı.

 Kurumsal hayatta edinilebilecek en yüksek mertebelerden birine erişen Ümit Koşkan Masalcı, kendi işinin hayalini kurmaya başladığı zamanda ActionCOACH ile tanıştı.

 Artık kurumsal hayatta ve kamu alanında edindiği tüm bilgi birikimi ve tecrübesini kendi işine yansıtıyor ve İstanbul’daki işletme sahiplerinin hayallerini ActionCOACH ile gerçekleştiriyor.

 

Ümit Koşkan Masalcı'nın Blog Yazıları

İletişim Formu

Ümit Koşkan Masalcı ile iletişime geçmek için bu formu doldurabilirsiniz.

  iletişim bilgileri

  +90 212 291 12 00
  Halaskargazi Cad. No: 114/8 34363 Osmanbey, İstanbul

  Sosyal profiller

  Sizi Bir Üst Lige Taşıyacak İşletme Koçunuzu Şimdi Bulun!

  Top