fbpx

ActionCLUB

Doğru İş Stratejilerine Sahip Misiniz?

ActionCLUB

Normal hayatınızda olduğu gibi iş hayatınızda da sürekli aynı noktada duramazsınız. Ya ilerlersiniz, ya büyürsünüz ya da aşağı doğru bir ivmede olursunuz. Tüm yeni işletmelerin yaklaşık % 80’inin ilk birkaç yıl içinde başarısız olacağını gösteren istatistiklere bir bakın. Başarısız işletmelerden olmamak için iş stratejilerinizin doğru olduğundan ve genel iş hedeflerinizin ulaşılabilir olduğundan emin olmanız gerekir.

Uzun vadede hayatta kalmanın anahtarı, işinizin ilerlemesini istediğiniz yöne odaklanmak ve daha sonra yolculuğa başlamak için motivasyonunuzu toplamaktır. İşinizi büyütmek konusunda ciddi iseniz başka bir seçenek yoktur.

Program Sırasında Neler Öğreneceksiniz?

⇒ Öncelik belirleme ve zaman yönetimi becerilerinizi geliştirerek daha fazlasını elde edin.

⇒ Benzersiz satış teklifinizi tanımlayın ve güçlü, rekabetçi bir silah haline dönüştürün.

⇒ Müşteri yaratma ve satışa dönüştürme becerilerinizi önemli ölçüde artırın.

⇒ Sizinle çalışmaya devam eden sadık, karlı müşteriler edinin.

⇒ En iyi insanları işe almanın, onları geliştirmenin ve onları şirketinizde tutmanın yollarını öğrenin.

⇒ Siz olmadan da çalışan bir sistem ve kar eden bir işletme yaratın.

ActionCLUB ile iş stratejileri geliştirin.

ActionCLUB, tüm temel iş prensipleri etrafında güçlü bir temel oluşturan bir programdır. Bu program, dünyanın dört bir yanındaki, onlarca binlerce ActionCOACH müşterisinin, çalıştığı kanıtlanmış ve pratik, adım adım iş stratejilerine dayanmaktadır. Bunlar, işinize hemen uygulayabileceğiniz, programı tamamladığınızda yatırımınıza pozitif bir getiri sağlayacak fikirlerdir.

İş stratejisi oturumları etkileşimli ve etkinlik tabanlı olup, yaparak öğrenmeye önem verilir. ActionCLUB katılımcılarının iş stratejilerini pratiğe dökmeleri, başarıları ve zorlukları hakkında geri bildirimde bulunmaları beklenir.

ActionCLUB’a kimler yatırım yapmalı?

  • Küçük işletme sahipleri
  • StartUp sahipleri
  • Franchise sahipleri
  • Esnaflar
  • Serbest çalışan profesyoneller

Bu, yatırım yapacağınız en pratik, dinamik ve kârlı iş, satış ve pazarlama programıdır. Sadece yapmanız gereken şeyi bulmakla kalmazsınız – bu programın ardından sırayla yapmanız gerekenleri nasıl yapacağınızı bilerek ayrılacaksınız. Öne geçmek için ActionCOACH ekibi ile önümüzdeki 90 güne yatırım yapın. Karınızı artırmanızı ve SİZİN zamanınızı verimli kullanmanızı sağlayacak, işinizde kullanabileceğiniz 328 iş stratejisini öğrenin, geliştirin ve uygulayın!

ActionCLUB’a Katılmak İçin Hemen Formu Doldurun

    Top