fbpx

GrowthCLUB

90 Günlük İş Planınızı Nasıl Hazırlamalısınız?

GrowthCLUB ile Tanışın!

Müşterilerimiz GrowthCLUB'ı Anlatıyor!

Başarıya Giden Yol Haritanızı Oluşturun

Birçok işletme sahibi işlerini günlük olarak yönetiyor. Neyin işe yaradığını ve nelerin işe yaramayacağını planlamak ve yapmak için zaman bulmak son derece zordur. GrowthCLUB, 90 günlük iş planlama atölyenizdir. Size adım adım, pratik, ilgili, kişiye özel eylem büyüme stratejisi oluşturmanıza ilham verir ve yardımcı oluruz. Growth Club’da size, gelecek 90 günü kapsayan, işinizde daha fazla kar etmenizi amaçlayan, işinize başarı katacak 90 günlük iş planı yazmayı öğreteceğiz.

İlk GrowthCLUB’ınızın sonunda, işletmenizin 90 gün içinde nerede olacağı konusunda net bir resminiz olacak. Sizi oraya götürmek için adım adım bir plan.

  • 90 Günlük İş Planı Oluşturma
  • Kontrolü Ele Alma ve Organize Olma
  • Kanıtlanmış Kâr Stratejilerini Öğrenme

GrowthCLUB Nasıl Bir Program?

⇒ Düzenli olarak uygulanan bir tam günlük iş planlaması çalışması ile gelecek 90 gününüzün haritasını çıkarın.

⇒ 
Tüm kulüp üyeleri ile atölye çalışmaları ve odak seanslarına katılın.

⇒ 
Diğer işletmelerde uygulanan stratejileri yakından takip etme ve öğrenme fırsatı yakalayın.

⇒ 
Bölgenizdeki diğer işletme sahipleriyle tanışın ve kendi ağınızı oluşturarak çevrenizi genişletin.

GrowthCLUB’a Katılmak İçin Hemen Formu Doldurun

İşletme sahiplerinin “sadece % 2’sinin” yazılı bir planı olduğunu biliyor muydunuz?

GrowthCLUB ile 90 günlük bir iş planı yazmayı öğrenin.

GrowthCLUB, işiniz için hem eğitim hem de eğlence için taktiksel planlar oluşturmayı sağlayan bir iş büyüme stratejisidir. Zamanında ustalaşmanıza ve önceliklerini açıkça görmenize yardımcı olacak stratejiler konusunda eğitileceksiniz. Ayrıca, hedeflerinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz bakış açısı değişikliği ve araçları da size sağlayacaktır.

Her atölyenin sonunda, işinizin 90 gün sonra nerede olacağı konusunda net bir fikre sahip olacaksınız. Sizi ulaşmak istediğiniz yere götürmek için bir plan. Peki ne bekliyorsunuz? Bir sonraki GrowthCLUB’daki yerinizi ayırmak için bize ulaşın. Sizi orada görmek için sabırsızlanıyoruz!

Kim katılmalı?

GrowthCLUB işletme sahipleri ve üst düzey yöneticiler için tasarlanmıştır. Tabii ki diğer ekip çalışanları da katılabilir. Birçok işletme sahibi bir veya iki üst düzey yönetici ile birlikte katılmayı tercih etmektedir. Planların oluşturulmasını kolaylaştırdığı için genellikle bir şirketten birden fazla kişi bir arada katılmaktadır. Bu aynı zamanda, büyüme stratejisinin uygulamaya geçirilme aşamasında da daha hızlı ve efektif sonuçlar almayı sağlamaktadır.

Küçük işletmeler için de uygun…

Bu program sadece büyük işletmeler için değil … GrowthCLUB her boyuttaki şirket için. İster çalışanı olmayan işletme sahibi olun, ister büyük bir ekiple büyük bir kuruluşun parçası olun. Bu programa tüm şirketler katılıyor. Aslında çeşitlilik çalışmayı daha ilginç kılıyor ve iş ilişkilerimizi genişletmek için de mükemmel bir fırsat sağlıyor. Katılımcılarımızın çoğu bu çalışma sırasında tanıştıkları kişiler ile işbirliklerine başlıyor.

GrowthCLUB’a Katılmak İçin Hemen Formu Doldurun

Top