Ayşegül Coşkuner

Kurucu Ortak | İşletme Koçu

Ortadoğu Teknik Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun oldu. Üniversite hayatına devam ederken Uluslararası Kongre Organizasyonları’nda görev aldı ve kongreler düzenledi.

Henüz 21 yaşındayken kendi Turizm Acentesini kurdu.

Mezuniyetin ardından, Akbank’ta Bireysel Bankacılık Pazarlama departmanında görev aldı. Müşteri ihtiyacını duyma, analiz etme, ürün geliştirme, sistem oluşturma, marka, pazarlama iletişimi, müşteri memnuniyeti, hedef, kampanya yani Ürün Geliştirme ve Pazarlamaya dair her alanda deneyim kazandı.

Kariyerine Deutsche Bank ve HSBC Bank’ta 2 yıl daha devam ettikten sonra, tüm biriktirdikleri ile başka faydalar sağlamak amacıyla yolunu KOÇLUĞA çevirdi.

Bugün, iki ortağı ile birlikte, Dünyanın 1 numaralı İşletme ve Yönetici Koçluğu firması olan ActionCOACH’un Türkiye Temsilcisi olarak İşletme ve Yönetici Koçluğu yapıyor. İşletmelerin yeniden yapılanma ve büyüme süreçlerinde onlara eşlik ederek hayallerine ulaşmalarına yardım etmenin, onların da sürekli öğrenmelerine katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşıyor. Hayatının kalan kısmını, girişimci olmak isteyen gençlere, Start-Up ların kanatlanıp uçmasına, Kadın Patronların her şeye rağmen işlerini büyütmelerine, yeni teknolojilere, yeni pazarlara, 2. Kuşak Gençlerin devir teslimlerine adayarak geçirecek.

Ayşegül Coşkuner'in Blog Yazıları

Kim Olduğunu Söyle, Kurduğun Startup’ın Kaderini Söyleyeyim

Benim gibi birçok startup ile hatırı sayılır saatleri geçenler bilir, startup demek hızlı ve mükemmel olmayan çözümler demektir. Bu yaklaşım elbette ki doğrudur ve literatürde hızlı bir şekilde yerini MVP – “Most Viable Product” olarak almıştır.
YAZI Ayşegül Akşak – ActionCOACH Türkiye

Kendimle Toplantılar

Bugün 2020 inin ilk günleri. Mucizelerle dolu bir 2020 bekliyorum doğrusu. Şöyle bir geriye bakayım dedim, bütün seminerlerimde tüm dinleyenlerime önerdiğim o ‘’ Kendinizle hiç toplantı yapıyor musunuz ‘’ davetini kendime yaptım. Ülkemden uzak bir cennette, baş döndürücü bir hızla yılı bitirmeye koşanların arasında, kendimle baş başa, tam yeni bene giden yolun başındayım…