ÜCRETSİZ WEBINAR

7 Sıfırlı Satışlar için Satış Mühendisliği

Satışlarınızın artmasını, dönüşüm oranlarınızın ve ortalama satış miktarlarınızın yükselmesini sağlamak için işletmenizin satış potansiyelini ortaya çıkarmaya hazır olun. 

Satış süreçlerini, mühendislik becerileriyle iyileştirmek, tahmin edilebilir satış sayınızı artırmak ve daha fazlası için Doç. Dr. Burak Nakıboğlu ile ActionCOACH yöntemlerini keşfedin. 

Hemen kaydolun ve en yakın tarihteki ücretsiz workshop’a katılarak ilk adımınızı atın. 

İşletmenizin satış süreçlerini, mühendislik yöntemleri ile iyileştirmeye ne dersiniz?

Yüksek ciro hedefleri koyan, ancak bu hedeflere ulaşmada zorlanan işletme sahipleri, bu workshop sizin için tasarlandı. Sunacağımız yeni nesil satış sistemiyle, satış süreçlerinizi analitik ve kolay yöntemlerle iyileştirin. Sonuçları hızlı bir şekilde elde edin ve hedeflerinizde bir sonraki seviyeye ulaşmak üzere ilerleyin.

Kanıtlanmış ActionCOACH satış yükseltme yöntemleri size en uygun metodolojiyi belirlemeye ve bunu uygulamaya dayalıdır. Böylece sıradan satış taktiklerinin ötesine geçerek kalıcı satış başarısı sağlar.

YAKLAŞAN SEMİNERE KAYDOL!

Seminerde neler konuşacağız?

Müşteri yolculuğunun her aşamasında daha etkileyici ve unutulmaz olmanın analitik yöntemlerini keşfedin.
Kendinize en uygun satış metodolojisini belirleyin, böylece kolayca uygulayın.
En doğru ve etkili soruları sorma sanatını öğrenin, müşterinizi daha iyi tanıyın.
İtirazlar karşısında yenilmez bir satış stratejisi geliştirmenin ipuçlarını öğrenin.
Satış raporlarını kolayca oluşturmak ve takip etmek için hangi yöntemlerin kullanıldığını öğrenin.

İşletmenizin Satışlarında Maksimum Performans

Ücretsiz workshop'a katılarak, performans odaklı satış stratejileri ile işletmenizin potansiyelini nasıl tam anlamıyla kullanabileceğinizi keşfedin.

Temel satış araçlarını işletmenize adapte edin.
Satış ekibinize etkin bir şekilde liderlik edin.
Satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini zirveye taşıyın.

Klasik satış taktikleri yüzeysel ve ezbere dayalıdır. ActionCOACH yöntemleri ile sürüdürülebilir ve öngörülebilir satış zaferleri kazanın.

Etkili satışın sırrı, müşterinin gerçek ihtiyaçlarına odaklanmaktır.
Bu ihtiyaçları detaylı bir şekilde nasıl analiz edebileceğinizi ve bu analizler ışığında dönüşüm oranlarını nasıl artıracağınızı öğrenin. Potansiyelleri gerçek satışlara dönüştürecek etkili stratejiler ve taktikleri keşfetmek için hemen en yakın tarihteki workshop'a katılın.

Bu bilgilerle, satışta gerçek bir usta olacaksınız.

ActionCOACH Simon Marshall Der ki; "Satış Öğrenilebilir"

Bizimle birlikte, işletmenizin satış hedeflerini gerçekleştirecek ve beklentilerinizi aşacak etkili ve yeni nesil satış stratejilerini öğrenin.

 

ActionCOACH Türkiye İşletme Koçu

Doç. Dr. Burak Nakıboğlu

25 yıllık akademik deneyime sahip Kolaylaştırıcı, Pazarlama Stratejisti ve Veri Tabanlı Müşteri Mühendisi olarak; gayrimenkul, turizm, finansal hizmetler, makine ve kimya, otomotiv, teknoloji ve e-ticaret gibi çeşitli sektörlerde pazarlama stratejisi, yaratıcı satış, kişisel marka yönetimi ve satış yönetiminde bireysel ve kurumsal iş koçluğu yapmaktadır.

Satış becerileri, müşteri kazanımı, etkili iletişim stratejileri, satış performansını optimize etme ve satış teknolojileri kullanarak verimliliği arttırma konularında gerçek dünya örnekleriyle desteklenen interaktif eğitimler ve atölye çalışmaları düzenlemektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Sorularınız mı var?

Seminere katılarak 7 sıfırlı satış hedeflerine ulaşarak işletmenizi ve kariyerinizi bir üst lige nasıl taşıyacağınızı keşfedeceksiniz. 'Sıkça Sorulan Sorular' bölümüne göz atarak, en çok sorulan sorulara hızlı ve net cevaplar bulabilirsiniz.
ActionCOACH olarak 30 yılı aşkındır küresel olarak binlerce şirket ile başarı hikayeleri yazarken 6 adım metadolojisini temel alıyor ve her işletmeye özgün süreç ve sistemler geliştirmek için sahip olduğumuz bilgi birikimi ve deneyimi kullanıyoruz.
Satışlarınızda 7 sıfırlı sonuçlara giden yolculukta kanıtlanmış formül ve metotlarla size uygun satış stratejilerini geliştirmenizi sağlıyoruz.
Haydi bu adımın getireceği tartışmasız sonuçları değerlendirelim; ücretsiz seminere katılın ve keşfedin.

Her sektörden çalışan ve işletme işletmeleri bu seminere katılabilir. İşletmesinin satış operasyonlarını bir üst lige taşımak ve satışta ustalaşmak isteyen herkesin katılımına uygundur. 

Kesinlikle, seminer interaktif bir yapıya sahiptir ve katılımcılar soru sormaktan çekinmemelidir. Seminer esnasında konusu geçen kısımları ile ilgili ya da işletmelere dair merak ettiğiniz konular ile ilgili sorular sorabilirsiniz.

Güzel haber, evet! Seminer sonrası 'Satış' alanına özel olarak hazırlanmış İşletme Analizi Anketi'ni doldurarak İşletme Koçlarımızla birlikte işletmenize ve satış performansınıza 360 derece değerlendirme yapma imkanınız bulunmaktadır. Koçlarımız yalnızca size ve işletmenize özel stratejiler ve çözümlerle yaklaşır.

Büyüme odaklı bir dna'ya  sahip, birlikte öğrenerek büyümeyi alışkanlık edinmiş topluluğumuza hoşgeldiniz! Sayfayı hemen aşağıya kaydırarak işletmelere ve işletme sahiplerine özel oluşturduğumuz haber bültenlerimize üye olabilir ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Newsletter

Salı Paylaşımları

ActionCOACH Türkiye koçlarının düzenlediği, iş dünyasına profesyonel bir bakış sunan
'Salı Paylaşımları' her ay 2 kez e-posta kutunuzda!
İşletmenizi geliştirmeye katkıda bulunacak en iyi ipuçları, size ve işinize değer katmaya odaklanmış bir yaklaşımla profesyoneller tarafından belirlenen konular.
Bu keyifli bültene hemen ücretsiz abone olun.