Şimdi Kaydol!

Kimler Katılmalı?

İşletme Sahipleri, Satış Müdürleri
Tarih

26 Ekim 2023, Perşembe

Saat

10:00 – 12:30

Yer

Zoom

Konuşmacı

Ayşegül COŞKUNER

ÜCRETSİZ WEBINAR

Satış süreçlerinizi bir mühendis titizliğiyle inşa etmeye ne dersiniz?

Yüksek ciro hedefleri koyan, ancak bu hedeflere ulaşmada zorlanan işletme sahipleri, bu webinar sizin için tasarlandı. İşletmenizi Bir Satış Makinesine Dönüştürecek Yeni Nesil Yaklaşımları Keşfedin. Sunacağımız yeni nesil satış yaklaşımıyla, işletmenizin satış süreçlerini ve müşteri ilişkilerini bir üst seviyeye taşıyın. Müşterilerinizi her temas noktasında sadece cezbetmekle kalmayın, aynı zamanda ilgilerini sürekli canlı tutun.

Neler Öğreneceksiniz?

Doğru yöntemlerle, satış miktarınızı artırmak, rakiplerinizden bir adım önde olmak ve satış grafiğinizi sürekli yukarıya taşımak mümkün.

Seminerimize katılarak;

1. Müşteri yolculuğunun her aşamasında nasıl etkileyici ve unutulmaz olabileceğinizi,

2. Kendinizi ve ürünlerinizi etkili bir şekilde nasıl pazarlayacağınızı,

3. Rakiplerinizden sıyrılmak için güçlü satış soruları nasıl soracağınızı,

4. İtirazlar ve engellemeler karşısında nasıl yenilmez bir satış stratejisi oluşturacağınızı,

5. Müşteri psikolojisi ve davranışlarına uygun satış taktikleri geliştirme yöntemlerini

ve daha fazlasını keşfedin.

  ActionCOACH Simon Marshall Der ki; "Satış Öğrenilebilir"

  Satış, karmaşık bir matematik problemi değil, öğrenilebilir ve geliştirilebilir bir beceridir. Satış, karşınızdaki kişiyle etkileşim kurmanız gereken bir ilişki ve iletişim yönetimidir. Eski “zorlayıcı” ya da “çok yumuşak” satış taktiklerini unutun. Bizimle birlikte, işletmenizin satış hedeflerini gerçekleştirecek ve beklentilerinizi aşacak etkili yeni nesil satış stratejilerini öğrenin.

  İşletmenizde Bir Satış Devrimi Yaratın!

  Webinarımıza katılarak, performans odaklı satış stratejileri ile işletmenizin kapasitesini nasıl tam anlamıyla kullanabileceğinizi keşfedin.

  Satışlarınızda maksimum performansı elde etmenize yardımcı olacak temel satış araçlarını işletmenize nasıl adapte edebileceğinizi, satış ekibinizi etkin bir şekilde nasıl yönetebileceğiniz, ve satış sonrası süreçlerde müşteri memnuniyetini nasıl zirveye taşıyacağınızı öğreneceksiniz.

  Klasik satış taktiklerinin sınırlarını aşarak işletmenizin satış performansını yeni bir boyuta taşıyın.

  Dönüşüm Oranlarınızı Katlayın!

  Etkili satışın sırrı, müşterinin gerçek ihtiyaçlarına odaklanmaktır. Bu ihtiyaçları nasıl detaylı bir şekilde analiz edebileceğinizi ve bu analizler ışığında dönüşüm oranlarını artıracak, potansiyelleri gerçek satışlara dönüştürecek etkili stratejiler ve taktikleri bizimle öğrenin.

  Bu bilgilerle, satışta gerçek bir usta olacak ve rakiplerinizi geride bırakacaksınız.

  Sunucu Ayşegül Coşkuner
  İşletmeleri güçlendir ve zihinleri dönüştür...

  Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olan Ayşegül Coşkuner, girişimcilik serüvenine sadece 21 yaşında kendi Seyahat Acentesi’ni kurarak atıldı. “Dream Provocateur” olarak insanları zihinsel sınırlarını aşmaları için ilham veriyor. Günümüzde Ayşegül, Transformarketers Pazarlama Ajansı ve ActionCOACH Türkiye’yi Kurucu Ortak olarak yönetiyor.

  Bir ActionCOACH olarak işletmelerle 360 derece ele alarak, birlikte çalıştığı işletmelerin satış süreçlerini iyileştiriyor ve daha fazla gelir yaratmalarına yardımcı oluyor.

  Yenilikçi iş modelleri oluşturma konusunda uzmanlaşmış olan Ayşegül, teknopreneurları, kadın girişimcileri ve aile işletmelerini büyütmeleri için teşvik ediyor. 2017 Stevie Ödülleri’nde Yılın Kadın Girişimcisi ödülünü kazanan Ayşegül, “Her şeye rağmen bir yolunu bul ve devam et” felsefesiyle tanınıyor ve yaşam amacı doğrultusunda start-up’lara yatırım yapıyor.

  Ayşegül COŞKUNER
  ActionCOACH Türkiye | Kurucu Ortak

  Sıkça Sorulan Sorular

  İşletmenizde Satış Oyununu Yükseltin Semineri'ne kimler katılabilir?

  Seminere tüm sektörlerden işletme sahipleri, satış yöneticiler, satış takım liderleri katılabilir.

  Webinarı kaçırdığım takdirde bir tekrarı olacak mı?

  Evet. Bir sonraki ay yeniden canlı olarak düzenleyeceğimiz diğer oturuma kayıtlar açıldığında kayıt yaparak katılım sağlayabilirsiniz.

  Webinar sırasında kendi işletmemle ilgili sorular sorma fırsatım olacak mı?

  Bu bir interaktif bir webinardır. Webinar esnasında konusu geçen kısımlar ile ilgili ya da işletmelere dair merak ettiğiniz konular ile ilgili sorular sorabilirsiniz.

  Seminere katıldım, benim için sürprizler var mı?

  Evet! Seminere katılarak yalnızca seminer katılımcılarına özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

  Seminerden sonra ActionCOACH İşletme Koçlarıyla kendi işletmemi özel olarak değerlendirebileceğim birebir görüşme talep edebilir miyim?

  Evet. Seminere katıldıktan sonra sizlere iletilen “İşletme Analizi Anketi’ni” doldurarak işletme koçunuz ile birebir görüşme ayarlayabilirsiniz.

  İşletmenizle İlgili Faydalı Bilgileri Kaçırmayın!

  Salı Paylaşımları bültenimize şimdi abone olun!

  "*" gerekli alanları gösterir

  Hidden
  Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.