fbpx

GrowthCLUB

90 Günlük İş Planı Oluşturma Çalıştayı 🎯

İşiniz için en temel 3 hedefiniz ve 2021’in ilk 90 günü için iş planınız hazır mı?

Aklınızdaki hedefleri yazıya dökmek onları gerçekleştirmek için atılan ilk adımdır. ActionCOACH İşletme Koçları ile en temel hedeflerinizi belirlemeniz, hedeflerinize ulaşmak için olması gereken iş planınızı birlikte hazırlamanız için sizi GrowthCLUB – 90 Günlük İş Planı Hazırlama Çalıştayı’na çağırıyoruz!

GrowthCLUB’ın sonunda işinizin 90 gün sonra nerede olacağına dair net bir resme ve sizi oraya götürecek adım adım bir plana sahip olacaksınız.

Hedeflerinize odaklanarak başarıyı yakalayın!

GrowthCLUB-Online

AVANTAJLI FİYATLARLA PROGRAMA KATILMA FIRSATINI KAÇIRMAYIN 🔔
Kazanan işletmelerden olmak için harekete geçin! 🎬

Detaylı Bilgi Almak İçin Formu Doldurun ✍🏼

  • 1

   Kendinizi Tanıtın

  • 2

   İşletmenizi Tanıtın

  1/2

  Kendinizi Tanıtın

  10 Aralık, Perşembe
  17:00-19:00Ön Hazırlık Çalıştayı

  12 Aralık, Cumartesi
  09:15-14:40Planlama Çalıştayı

  Online
  (Zoom)

  Kontenjan
  100 Kişi

  Neden GrowthCLUB'a Katılmalısınız?

  Güçlü Stratejiler

  Adım adım, pratik, odaklanmış ve işletmenize özel belirleyeceğiniz aksiyonlarla işletmenizin büyüme stratejisini oluşturacaksınız.

  Büyümeyi Planlama

  Daha fazla kâr ile büyümenizi sağlayacak ve işletmenizi bir üst lige çıkarmanızı sağlayacak 90 günlük iş planınızı yazmayı öğreneceksiniz.

  Önceliklendirme

  Hedeflerinizi doğru şekilde önceliklendirerek, 90 gün boyunca işinizi ölçülebilir ve kârlı bir şekilde büyütecek noktalara odaklanacaksınız.

  Ekip Çalışması

  Yöneticileriniz ve ekipleriniz ile birlikte planlama çalıştayına katılarak belirlediğiniz ortak hedeflere ulaşmak için bir iş planı hazırlayacaksınız.

  İş Ağı Edinme

  Tanıştığınız işletme sahipleriyle ağınızı genişletecek, farklı işletmelerde uygulanan stratejileri yakından takip etme, öğrenme ve yeni işbirlikleri fırsatı yakalayacaksınız.

  İstikrar ve Düzen

  Her yıl Mart, Haziran, Eylül ve Aralık aylarında düzenlenen GrowthCLUB çalıştaylarına düzenli olarak katılmanız durumunda işletmenizin planlı ve hızlı büyümesini sağlayacaksınız.

  Hedefe Ulaşma

  Aksiyon planınız kontrolü ele alıp organize olmanızı sağlayacak ve öğreneceğiniz kanıtlanmış kâr stratejileri ile istediğiniz sonuçlara daha hızlı ulaşacaksınız.

  Geleceğin Resmi

  İşletmenizin 6 temel alandaki gelişimini adım adım planlamış bir şekilde, sizi hedefinize götürecek net bir resim elde edeceksiniz.


  12 Aralık 2020 Tarihindeki Gelecek GrowthCLUB Oturumunu Kaçırmayın!

  Online Gerçekleşecek Planlama Çalıştayında İşletmenizi Büyütecek Haritanızı Oluşturun Ve Diğer İşletme Sahipleriyle Tanışın!
  GrowthCLUB'ta Yerinizi Ayırtın
  Hızlı Büyüyen İşletmeler Arasına Katılın Yazılı bir iş planına sahip olan işletmeler, olmayan işletmelere göre %50 daha fazla;
  - Büyüme oranına,
  - Kredi limitlerine,
  - Yatırım alma imkanlarına
  ve ROI'ye (Yatırım Getirisine) sahip.

  *Department of Economics University of Oregon

  İşletmelerin yalnızca %3'ü yazılı bir plana sahip.

  *Harvard Business Study
  İşletmeninzin Yazılı İş Planını Oluşturun Yazılı bir iş planı olan işletmeler olmayan işletmelere göre 10 kat daha fazla gelir elde ediyor.

  GrowthCLUB Nasıl Gerçekleşiyor?

  GrowthCLUB – 90 Günlük Planlama Çalıştayımızı online olarak gerçekleştiriyoruz. Çalıştay katılımcılarımızın en üst düzeyde verim alabilmesi ve doğru şekilde iş planlarını hazırlayabilmesi için tüm akışımızı & dokümanlarımızı online olarak uygulayabileceğimiz bir şekilde tasarladık. Katılımcılarımıza tüm bu süreçte rehberlik ederek teknik konularda da destek sağlıyoruz.

  Programımızı online gerçekleştirerek tüm sınırları da ortadan kaldırıyoruz! Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu programa katılıp işletmenizin büyüme planını tasarlayabilirsiniz.

  GrowthCLUB-Online

  Çalıştay öncesinde size göndereceğimiz Ön Hazırlık Kitapçığı’nı doldurup hem kendinizin hem işletmenizin güncel durumunu değerlendirerek İşletme Koçunuz ile paylaşacaksınız.

  GrowthCLUB – 90 Günlük Planlama Çalıştayı iki oturum şeklinde gerçekleşiyor. İlk oturumda 90 Günlük Planlama oturumundan önce GrowthCLUB – Ön Hazırlık Çalıştayı ile planlama öncesi hazırlıklarımızı tamamlayacaksınız. İkinci oturumda ise İşletme Koçunuz ile birlikte işletmenizin bütün fonksiyonlarının üzerinden geçerek işletmeniz için 90 Günlük Aksiyon Planınızı oluşturacaksınız.

  GrowthCLUB programına katılan işletme sahipleri & yöneticiler işletmesinin geleceğini planlarken aynı veya farklı sektörlerden birçok farklı katılımcının da deneyimlerinden faydalanma fırsatına erişiyor. İşletmesinin geleceğini planlayan katılımcılarımız GrowthCLUB – 90 Günlük Planlama Çalıştayı Katılım Sertifikası almaya hak kazanıyor.

  GrowthCLUB - Ön Hazırlık Çalıştayı
  10 Aralık, Perşembe | 17:00 - 19:00

  GrowthCLUB - 90 Günlük Planlama
  12 Aralık, Cumartesi | 09:15 - 14:40

  Kimler GrowthCLUB'a Katılmalı?

  İşletme Sahipleri

  GrowthCLUB’ta işinizde hem eğitim hem de eğlence için taktiksel planlar oluşturmayı sağlayan bir iş büyüme stratejisi oluşturacak ve önceliklerinizi açıkça göreceksiniz.

  Üst Düzey Yöneticiler

  Üst düzey yönetici olarak hedeflerinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz bakış açısı değişikliğini ve ihtiyacınız olan araçlar konusunda farkındalık kazanacaksınız.

  Ekipler

  İşletmenizdeki ekibinizle birlikte GrowthCLUB’a katılarak oluşturacağınız aksiyon planı ile tüm ekibin hedefe odaklanmasını sağlayabilirsiniz.

  Her Boyuttan İşletmeler

  GrowthCLUB her boyuttaki şirket için uygundur. İster çalışanı olmayan işletme sahibi olun, ister büyük bir ekiple büyük bir kuruluşun parçası olun. Bu programa tüm şirketler katılıyor.

  Siz de İşletmenizin Gelecek 90 Gününü Planlayarak Başarıya Ulaşın.Gelecek GrowthCLUB Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Formu Doldurun.

   GrowthCLUB'tan Ne İle Ayrılacaksınız?

   90 Günlük Yazılı Bir
   İş Planı İle

   Düzenli olarak uygulanan bir tam günlük iş planlaması çalışması ile gelecek 90 gününüzün haritasına sahip olacaksınız.

   Kontrolü Ele Almış ve Organize Halde

   GrowthCLUB’ınızın sonunda, işletmenizin 90 gün içinde nerede olacağı konusunda kafanızda net bir resim olacak.

   Kanıtlanmış Kâr Stratejilerini Benimsemiş

   ActionCOACH’u tanımış, kendine has 378 stratejiyi ve binlerce taktiği öğrenmiş, hayata geçirmeye hazır olacaksınız.

   Daha Geniş Bir
   İş Ağı İle

   Diğer işletme sahipleriyle tanışıp kendi ağınızı oluşturarak çevrenizi genişletecek, daha geniş bir iş ağına sahip olacaksınız.

   Geçmiş GrowthCLUB Çalıştaylarımıza Göz Atın

   90 Günlük Aksiyon Planını Oluşturan Katılımcılarımızın Görüşleri

   SMART Hedef İle İlgili Daha Fazlasını ÖğreninSMART hedef nedir, hedefleriniz neden ''akıllı'' olmalı, GrowthCLUB - 90 Günlük Planlama Çalıştayı sonunda elde edeceğiniz yol haritanızın varacağı hedefler neden akıllı olmalı? Tüm detayları öğrenmek için hemen okumaya başlayın!

   Top

   İlk Adımınızı Atın

   GrowthCLUB Broşürümüzü indirip incelemek için hemen formu doldurun.