fbpx

GrowthCLUB

90 Günlük İş Planı Oluşturma Çalıştayı 🎯

İşiniz için en temel 3 hedefiniz ve gelecek 90 günü için iş planınız hazır mı?

Aklınızdaki hedefleri yazıya dökmek onları gerçekleştirmek için atılan ilk adımdır. ActionCOACH İşletme Koçları ile en temel hedeflerinizi belirlemeniz, hedeflerinize ulaşmak için olması gereken iş planınızı birlikte hazırlamanız için sizi GrowthCLUB – 90 Günlük İş Planı Hazırlama Çalıştayı’na çağırıyoruz!

GrowthCLUB’ın sonunda işinizin 90 gün sonra nerede olacağına dair net bir resme ve sizi oraya götürecek adım adım bir plana sahip olacaksınız.

Hedeflerinize odaklanarak başarıyı yakalayın!

GrowthCLUB-Online

AVANTAJLI FİYATLARLA PROGRAMA KATILMA FIRSATINI KAÇIRMAYIN 🔔
Kazanan işletmelerden olmak için harekete geçin! 🎬

Detaylı Bilgi Almak İçin Formu Doldurun ✍🏼

   10 Aralık, Cumartesi
   09:15-14:45Planlama Çalıştayı

   Online
   (Zoom)

   Kontenjan
   100 Kişi

   2022 Yılı GrowthCLUB Takvimi

   12 Mart, Cumartesi
   09:15-14:45Planlama Çalıştayı

   11 Haziran, Cumartesi
   09:15-14:45Planlama Çalıştayı

   10 Eylül, Cumartesi
   09:15-14:45Planlama Çalıştayı

   10 Aralık, Cumartesi
   09:15-14:45Planlama Çalıştayı

   Neden GrowthCLUB'a Katılmalısınız?

   Güçlü Stratejiler

   Adım adım, pratik, odaklanmış ve işletmenize özel belirleyeceğiniz aksiyonlarla işletmenizin büyüme stratejisini oluşturacaksınız.

   Büyümeyi Planlama

   Daha fazla kâr ile büyümenizi sağlayacak ve işletmenizi bir üst lige çıkarmanızı sağlayacak 90 günlük iş planınızı yazmayı öğreneceksiniz.

   Önceliklendirme

   Hedeflerinizi doğru şekilde önceliklendirerek, 90 gün boyunca işinizi ölçülebilir ve kârlı bir şekilde büyütecek noktalara odaklanacaksınız.

   Ekip Çalışması

   Yöneticileriniz ve ekipleriniz ile birlikte planlama çalıştayına katılarak belirlediğiniz ortak hedeflere ulaşmak için bir iş planı hazırlayacaksınız.

   İş Ağı Edinme

   Tanıştığınız işletme sahipleriyle ağınızı genişletecek, farklı işletmelerde uygulanan stratejileri yakından takip etme, öğrenme ve yeni işbirlikleri fırsatı yakalayacaksınız.

   İstikrar ve Düzen

   Her yıl Mart, Haziran, Eylül ve Aralık aylarında düzenlenen GrowthCLUB çalıştaylarına düzenli olarak katılmanız durumunda işletmenizin planlı ve hızlı büyümesini sağlayacaksınız.

   Hedefe Ulaşma

   Aksiyon planınız kontrolü ele alıp organize olmanızı sağlayacak ve öğreneceğiniz kanıtlanmış kâr stratejileri ile istediğiniz sonuçlara daha hızlı ulaşacaksınız.

   Geleceğin Resmi

   İşletmenizin 6 temel alandaki gelişimini adım adım planlamış bir şekilde, sizi hedefinize götürecek net bir resim elde edeceksiniz.


   Gelecek GrowthCLUB Oturumunu Kaçırmayın!

   Online Gerçekleşecek Planlama Çalıştayında İşletmenizi Büyütecek Haritanızı Oluşturun Ve Diğer İşletme Sahipleriyle Tanışın!
   GrowthCLUB'ta Yerinizi Ayırtın
   Yazılı bir iş planına sahip olan işletmeler, olmayan işletmelere göre %50 daha fazla;
   - Büyüme oranına,
   - Kredi limitlerine,
   - Yatırım alma imkanlarına
   ve ROI'ye (Yatırım Getirisine) sahip.

   *Department of Economics University of Oregon

   İşletmelerin yalnızca %3'ü yazılı bir plana sahip.

   *Harvard Business Study
   Yazılı bir iş planı olan işletmeler olmayan işletmelere göre 10 kat daha fazla gelir elde ediyor.

   GrowthCLUB Nasıl Gerçekleşiyor?

   GrowthCLUB – 90 Günlük Planlama Çalıştayımızı online olarak gerçekleştiriyoruz. Çalıştay katılımcılarımızın en üst düzeyde verim alabilmesi ve doğru şekilde iş planlarını hazırlayabilmesi için tüm akışımızı & dokümanlarımızı online olarak uygulayabileceğimiz bir şekilde tasarladık. Katılımcılarımıza tüm bu süreçte rehberlik ederek teknik konularda da destek sağlıyoruz.

   Programımızı online gerçekleştirerek tüm sınırları da ortadan kaldırıyoruz! Türkiye’nin neresinde olursanız olun bu programa katılıp işletmenizin büyüme planını tasarlayabilirsiniz.

   GrowthCLUB-Online

   Çalıştay öncesinde size göndereceğimiz Ön Hazırlık Kitapçığı’nı doldurup hem kendinizin hem işletmenizin güncel durumunu değerlendirerek İşletme Koçunuz ile paylaşacaksınız.

   GrowthCLUB – 90 Günlük Planlama Çalıştayı tek oturum şeklinde gerçekleşiyor. Bu oturumda İşletme Koçunuz ile birlikte işletmenizin bütün fonksiyonlarının üzerinden geçerek işletmeniz için 90 Günlük Aksiyon Planınızı oluşturacaksınız.

   GrowthCLUB programına katılan işletme sahipleri & yöneticiler işletmesinin geleceğini planlarken aynı veya farklı sektörlerden birçok farklı katılımcının da deneyimlerinden faydalanma fırsatına erişiyor. İşletmesinin geleceğini planlayan katılımcılarımız GrowthCLUB – 90 Günlük Planlama Çalıştayı Katılım Sertifikası almaya hak kazanıyor.

   GrowthCLUB - 90 Günlük Planlama
   10 Eylül, Cumartesi | 09:15 - 14:45

   Kimler GrowthCLUB'a Katılmalı?

   İşletme Sahipleri

   GrowthCLUB’ta işinizde hem eğitim hem de eğlence için taktiksel planlar oluşturmayı sağlayan bir iş büyüme stratejisi oluşturacak ve önceliklerinizi açıkça göreceksiniz.

   Üst Düzey Yöneticiler

   Üst düzey yönetici olarak hedeflerinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz bakış açısı değişikliğini ve ihtiyacınız olan araçlar konusunda farkındalık kazanacaksınız.

   Ekipler

   İşletmenizdeki ekibinizle birlikte GrowthCLUB’a katılarak oluşturacağınız aksiyon planı ile tüm ekibin hedefe odaklanmasını sağlayabilirsiniz.

   Her Boyuttan İşletmeler

   GrowthCLUB her boyuttaki şirket için uygundur. İster çalışanı olmayan işletme sahibi olun, ister büyük bir ekiple büyük bir kuruluşun parçası olun. Bu programa tüm şirketler katılıyor.

   Siz de İşletmenizin Gelecek 90 Gününü Planlayarak Başarıya Ulaşın.Gelecek GrowthCLUB Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Formu Doldurun.

    GrowthCLUB'tan Ne İle Ayrılacaksınız?

    Kontrolü Ele Almış ve Organize Halde

    GrowthCLUB’ınızın sonunda, işletmenizin 90 gün içinde nerede olacağı konusunda kafanızda net bir resim olacak.

    Kanıtlanmış Kâr Stratejilerini Benimsemiş

    ActionCOACH’u tanımış, kendine has 378 stratejiyi ve binlerce taktiği öğrenmiş, hayata geçirmeye hazır olacaksınız.

    Daha Geniş Bir
    İş Ağı İle

    Diğer işletme sahipleriyle tanışıp kendi ağınızı oluşturarak çevrenizi genişletecek, daha geniş bir iş ağına sahip olacaksınız.

    90 Günlük Yazılı Bir
    İş Planı İle

    Düzenli olarak uygulanan bir tam günlük iş planlaması çalışması ile gelecek 90 gününüzün haritasına sahip olacaksınız.

    İş Planı Oluşturma Neden Önemlidir?

    İş planı oluşturma koyduğunuz hedefleri yazılı hale getirerek spesifik, ölçülebilir, başarılabilir ve sonuç odaklı olmanızı sağlar. Bu şekilde hedeflerinize doğru giden adımları belirleyebilir, aklınızdakileri  iş planı oluşturma ile yazılı hale getirerek gerçeğe dönüştürmek için ilk adımı atmış olursunuz. Gününüzü, haftanızı, 3 ayınızı planlayarak hayallerinize giden rotada kalın.

    Geçmiş GrowthCLUB Çalıştaylarımıza Göz Atın

    90 Günlük Aksiyon Planını Oluşturan Katılımcılarımızın Görüşleri

    SMART Hedef İle İlgili Daha Fazlasını ÖğreninSMART hedef nedir, hedefleriniz neden ''akıllı'' olmalı, GrowthCLUB - 90 Günlük Planlama Çalıştayı sonunda elde edeceğiniz yol haritanızın varacağı hedefler neden akıllı olmalı? Tüm detayları öğrenmek için hemen okumaya başlayın!

    Top

    İlk Adımınızı Atın

    GrowthCLUB Broşürümüzü indirip incelemek için hemen formu doldurun.