ÜCRETSİZ WEBINAR

İşletmeler için Finansal Kontrol ve Planlama

ActionCOACH’un 35+ deneyimi ve kanıtlanmış metadolojileri ile şirketinizin finansallarını okumayı ve yönetmeyi öğrenin.

0+

yıllık deneyim

0+

iş stratejisi

0%

ciro artışı

0%

karlılık

İşletmenizi finansal olarak güçlendirmek için doğru yerdesiniz!

Eğer işletmenizin finansal potansiyeline inanıyorsanız ve daha fazla müşteri, daha fazla gelir ve daha fazla kâr elde etmek istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Seminerimize Katılarak;

● İşletmeniz için tutarlı nakit akışı, doğru takımın oluşturulması, zaman yönetimi ve etkin iş planlama stratejilerini öğrenin.

● Cironuzu %46, kârınızı % 61 artırabileceğiniz 5 Adım Formülü uygulamaya başlayın.

● ActionCOACH’un 30+ yıllık deneyiminden faydalanın.

ActionCOACH tarafından geliştirilen

6 Adım Metodolojisi ile Başarı Tesadüf Değil!

Bu kanıtlanmış yaklaşım, şirket hedeflerini netleştirir, finansalları kontrol etme, ekip etkileşimi, pazarlama faaliyetleri ve müşteri edinme konularında işletme sahiplerine rehberlik eder. Sonuç olarak, tutarlı ve öngörülebilir kârlar elde edilmesini sağlar.

ActionCOACH, 70'den fazla ülkede ve Türkiye'de işletme sahiplerinin ihtiyaçlarına odaklanarak sürekli güncellenen içeriklerle ve olumlu geri dönüşler alan çözüm odaklı seminerleriyle başarısını kanıtlıyor.

Zaman Yönetimi

Ekip Yönetimi

Sürdülebilir Nakit Akışı

Gerçek İş Sonuçları

about us

Rakamları konuşturma sanatı

Seminerde neler konuşacağız?

01

15 Nakit Akışı Stratejisi

Ölçeklenebilir nakit yönetimi yöntemleriyle işletmenizi finansal olarak güçlendirin.
03

Bütçelendirme Taktikleri

Harcamaları optimize ederek karınızı artıracak etkili bütçeleme stratejilerini öğrenin.
05

Gelir Gider Tablosunu Okumak

Kar ve zarar tablonuzu analiz ederek aylık performansınızı optimize edin.
02

Breakeven Analizi

İşletmenizin kritik noktasını belirleyin ve karlılığınızı artırmak için stratejiler geliştirin.
04

İşletmenizin Rakamlarını İşlevselleştirme

Gelişim hedeflerinizi belirleyin ve iş planlama araçlarını kullanarak işletmenizi başarıya taşıyın.
06

Rasyoları Okuyarak Büyüme KPI'larını belirleme

Doğru hesap yapılandırmasıyla finansal verilerinizi daha etkili bir şekilde yönetin.

İşletmenizde Rakamların Gücünü Keşfedin!

Girişimcilikte sürekli öğrenin: Net hedefler belirleyin ve takımınızı uyumlu hale getirin.
Webinarımıza katılarak işinize %100 odaklanın, karınızı artırın ve ücretsiz büyüme fırsatları analizi alın!
İşletmenizi büyütmek için en uygun çözümleri keşfedin: Ücretsiz 360º birebir analiz ile iyileştirilmesi gereken alanları belirleyin.

ActionCOACH Türkiye İşletme Koçu

Şulenur Manap

Şulenur Manap, ActionCOACH Türkiye bünyesinde Çankaya, Ankara'da görev yapmakta olan deneyimli bir işletme koçudur. Şubat 2022'den bu yana stratejik planlama uzmanı olarak çalışmakta, şirketlerin başarılarını artırmak için birebir koçluk yapmaktadır. Ayrıca, Temmuz 2007'den beri Kılavuz Denetim'de Mali Müşavir olarak finans ve muhasebe alanlarında derinlemesine bilgiye sahip olup, müşterilerinin finansal süreçlerini iyileştirmelerine rehberlik etmektedir. Şulenur, Akdeniz Üniversitesi'nden İşletme ve Yönetim alanında lisans derecesine sahiptir.

Kendisi, iş dünyasındaki zorlukları aşmak ve sürdürülebilir başarılar elde etmek isteyen firmalara odaklanmış, stratejik yönlendirmeler ve iş geliştirme süreçlerinin optimize edilmesi konusunda uzmanlaşmıştır. Müşterilerine, pazar dinamiklerini anlama ve bu dinamikler içinde rekabet avantajı elde etme konusunda değerli destekler sunmaktadır. Şulenur Manap'ın bu alandaki başarılı çalışmaları, onu sektöründe lider isimlerden biri yapmıştır.

Katılımcı İşletme Sahipleri Anlatıyor

"Bir Seminere Katıldım Hayatım Değişti..."

Sizin gibi iş dünyası liderlerinin, sürdürülebilir ve ticari büyüme elde etmek için kanıtlanmış araçlarımız ve sistemlerimizden nasıl faydalandıklarını onlardan dinleyin.

Siz de 'Hayatım değişti' diyen iş liderleri arasına katılın!

Sorularınız mı var?

Seminere katılarak işletmenizi bir üst seviyeye nasıl taşıyacağınızı keşfedin. 'Sıkça Sorulan Sorular' bölümüne göz atarak, en çok sorulan sorulara hızlı ve net cevaplar bulabilirsiniz.

ActionCOACH olarak 30 yılı aşkındır global olarak binlerce şirket ile başarı hikayeleri yazarken, 6 Adım metodolojisini temel alıyor ve her işletmeye özgün süreç ve sistemler geliştiriyoruz. Bunun için sahip olduğumuz bilgi birikimi ve deneyimi kullanıyoruz. Katlanarak büyümeye doğru giden yolculukta işletmelere rehberlik ederek, tüm dünyada çok daha verimli, çok daha işlevsel işletmelerin gelişmesine katkıda bulunuyoruz.

Siz de ActionCOACH yöntemlerinin getireceği tartışmasız sonuçları değerlendirelim. İlk adımı atmak için ücretsiz seminere katılın.

Güzel haber, evet! Seminer sonrası İşletme Analizi Anketi'ni doldurarak İşletme Koçlarımızla birlikte işletmenize 360 derece değerlendirme yapma imkanınız bulunmaktadır. Koçlarımız yalnızca size ve işletmenize özel stratejiler ve çözümlerle yaklaşır.

Kesinlikle, seminer interaktif bir yapıya sahiptir ve katılımcılar soru sormaktan çekinmemelidir. Seminer esnasında konusu geçen kısımları ile ilgili ya da işletmelere dair merak ettiğiniz konular ile ilgili sorular sorabilirsiniz.

Büyüme odaklı bir kafa yapısına sahip, birlikte öğrenerek büyümeyi alışkanlık edinmiş topluluğumuza hoşgeldiniz! Sayfayı hemen aşağıya kaydırarak işletmelere ve işletme sahiplerine özel oluşturduğumuz haber bültenlerimize üye olabilir ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.