Yeni Nesil İşletme Hızlandırma Programı

ActionCLUB İşini Büyüt Ligini Değiştir Hızlandırma Programı ile dünyanın dört bir yanındaki binlerce ActionCOACH üyesinin uyguladığı iş stratejilerini uygulayarak işinizi bir üst seviyeye taşımaya hazır mısınız?

0+

Kişilik Oturumlar

0

Online Oturum

0

Saat

0+

İŞ STRATEJİSİ

Hangi Konuları Öğrenecek ve Uygulamaya Başlayacaksınız?

Özne Sizsiniz

Kendinizi, işinizi, hayallerinizi, yaşadığınız zorlukları, elde ettiğiniz başarıları bizlere ve diğer grup üyelerine anlatacağınız bir kaynaşma oturumu ile başlayacağız. Bu oturum ile birbirimizi daha iyi tanıyarak ilk günden itibaren güçlerimizi birleştirmeyi amaçlıyoruz.

Geleceğinizi Tasarlamak

Geleceğinizi tasarlamak oturumunda, hayallerinizi nasıl net hedeflere dönüştüreceğinizi ve nasıl planlayacağınızı keşfedeceksiniz. Şirketinizin Vizyon Misyon cümlelerini, Şirketinizin Kültür Değerlerini nasıl oluşturacağınızı öğreneceksiniz.

Zamanı Etkin Kullanmanın İpuçları

Zaman adil bir şekilde dağıtıldığını ve geri alınamaz, durdurulamaz, değiştirilemezdir. Doğru planlama ile zamanı verimli kullanmanın yollarını ve kendinizi yönetme şartlarını öğreneceksiniz. Bu yöntemlerle önce kendinizi sonra zamanınızı doğru yöneteceksiniz.

Finansal Okur Yazarlık

Büyümenizi değerlendirmek için ihtiyaç duyacağınız finansal ve finansal olmayan raporları öğrenin. Stratejilerinizin sonuçlarını izlemek ve değerlendirmek için nasıl veri oluşturmanız gerektiğini keşfedecek, iş stratejilerinizi daha etkili bir şekilde yönlendirmeyi keşfedeceksiniz.

Yeni Dünyada Yeni Pazarlama Teknikleri

Rakiplerinizden sizi geride bırakan şeyler neler neler olduğunu keşfedin. Nasıl farklılaşacağınızı, çalışmak istediğiniz müşterileri nasıl kazanacağınızı, müşterilerinizin tekrar gelmelerini nasıl sağlayacağınızı, benzersiz satış pozisyonlamanızı nasıl oluşturacağınızı öğreneceksiniz.

Tahmin Edilebilir Nakit Akışı

Bu oturumda, daha az çaba ile daha çok kazanmanın, tahmin edilebilir nakit akışı yaratmanın yollarını, kârlılığı nasıl artıracağınızı ve etkin pazarlamanın şirketinize nasıl kaldıraç etkisi yaratacağını öğreneceksiniz.

Yeni Dünyada Yeni Satış Teknikleri

Bu oturumda farklı satışçı tiplerini, eski ve yeni satış yaklaşımlarını, SORU HUNİSİ’ni, performans bazlı satış sistemi oluşturmayı öğrenecek, gelen itirazları nasıl karşılayacağınızı, farklı satın alma tercihleri olan kişileri nasıl anlayacağınızı ve onlarla nasıl iletişime geçeceğinizi keşfedeceksiniz.

DISC Davranış Profili

DISC Davranış Profili ile tanışacak sonra da kendinizi yeniden tanıyacaksınız. DISC’i kullanarak A Takımınızı oluşturmak için ekiplerinize alacağınız kişileri nasıl seçeceğinizi öğreneceksiniz. DISC ile en doğru kişileri bir araya getirerek A Takımı’nızı ve başarı yaratan bir ekibi nasıl kuracağınızı öğrenin.

90 Günlük İş Planı Oluşturmak

Gelecek 90 gün içerisinde işletmenizde neleri başaracağınızı planlamanız, işinizi büyütmek için atacağınız en önemli adımdır. Bu oturumda işletmenize 360 derece bakıp; önünüzdeki 90 gün boyunca nelere odaklanacağınızı ve neleri sonuçlandıracağınızı yazacağız.

En Yakın Programda Yerinizi Ayırtın

Öğrenirken uygulama ve emekleriniz karşılığında hak ettiğiniz başarılı sonuçları yaratma fırsatını kaçırmayın.

İşletme koçunuz ile kendinizi ve işletmenizin uzun-kısa vadeli hedeflerini keşfedin
Finansal okuryazarlık, etkili zaman yönetimi ve pazarlama stratejilerini öğrenerek işletmenizin kârlılığını artırma yollarını öğrenin
DISC Davranış Profili ile ekip oluşturma ve 90 günlük somut iş planları geliştirme sayesinde işletmenize 360 derece bakıp hedeflerinize odaklanın

İşletmelerde Devrim Yaratarak Değişimin Kapılarını Aralar

Devrim Cin Güney

Gazi Üniversitesi'nden mezun olarak 1997 yılında başladığı iş hayatında, Havaş ve Akbank'ta sistem geliştirme, satış projelerinde görev aldı. Şube Müdürü olarak 6 yıllık görevin ardından, tekstil ve gıda sektörlerinde yöneticilik yaptı.

İnsanların hayatlarına dokunup, değişim yolculuklarını başlatma vizyonu ile bugüne kadar onlarca sektördeki 100’e yakın işletmenin iyiden mükemmele giden yolculuğuna ortak oldu. ActionCOACH'ta değişim yaratan bir koç olarak, değişimin gerekliliğinin farkına varan işletmelerin büyümesine yardımcı olmaya devam ediyor.

Ayrıca dört kıtada faaliyet gösteren kendi aile işletmeleri aracılığıyla ülke ekonomisine katkıda bulunuyor.

Daha Fazla Detaya mı İhtiyacınız Var?

ActionCLUB İşletme Hızlandırma Programı ile işletmenizin nasıl dönüşeceğini keşfedin

Sıkça Sorulan Sorular

Sorularınız Mı Var?

ActionCLUB İşini Büyüt Ligini Değiştir Hızlandırma Programı’nda işinizi geliştirecek en doğru yöntemleri bir işletme sahibi olarak tek başınıza bulmak ya da deneme yanılma yöntemi ile keşfederken zaman ve nakit kaybetmek zorunda değilsiniz!

Yeterli gelmedi mi?

Bu sayfada yer alan ActionCLUB İşini Büyüt, Ligini Değiştir Hızlandırma Programı Formunu doldurduğunuzda talebiniz bizlere ulaşıyor. Ardından en kısa sürede sizleri arayarak kayıt sürecinin detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

Bu programdaki hedefimiz; bir işletmenin yönetimine, işletmeye dair tüm alanları içerecek şekilde hakim olabilmeniz ve işletmenizin gelişimi için gerekli doğru stratejileri seçerek uygulayabilmenizdir. Bu sebeplerden ötürü detaylı ve bütüncül bir şekilde tasarlanmış olan bu programın oturumları parça parça katılıma açık değildir. 90 Günlük Yazılı İş Planı Oluşturma oturumu haricinde hiçbir oturuma 1 kez katılınamaz. 90 Günlük İş Planı Oluşturma Oturumuna katılmak isteyenler GrowthCLUB sayfamızdan planlama çalıştayına başvuru yapabilirler.

Kaçırdığınız oturumda kullanılan dokümanlar size iletilecek fakat ek bir oturum yapılmayacaktır. Oturum kaydı paylaşılmayacaktır. Programımız, uygulama temelli ve sonuç odaklı bir program olduğu için sürece disiplinli bir şekilde uymanızı temenni ederiz.

ActionCLUB İşini Büyüt, Ligini Değiştir Hızlandırma Programı başvuru formunuzu doldurduktan sonra en yakın zamanda sizi arayacağız. Bu görüşme esnasında ödeme şeklinizi, taksit seçeneklerinizi öğrenebilirsiniz. Taksit olanakları mevcuttur.

Yıllık Avantajlı Paket!

32.300
/ katılımcı
 • 2024 Yılında düzenlenecek 4 planlama çalıştayına katılım
 • Online ön hazırlık çalıştayı oturumu
 • Önümüzdeki 90 günün haritasını çıkarmak için bir tam günlük planlama oturumu
 • Etkinlik sonrası İşletme Koçunuz ile birebir takip oturumu
 • Planlama için çalışma kitabı ve materyaller
 • Uygulanabilir net eylem planı
 • Alanında uzman konukların konuşmaları
 • Diğer işletme sahipleriyle ağ oluşturma
* KDV dahil değildir.

Mart 2024 Oturumu

9500
/ katılımcı
 • Online Ön Hazırlık Çalıştay
 • 1 Tam Günlük Online Çalıştay
 • İşletme Koçunuzla Birebir Oturum
 • Planlama için çalışma kitabı ve materyaller
* KDV dahil değildir.

İşletmenize Özel Paket

Birden fazla katılımcıyla dahil olmak isteyenler için yalnızca size özel, ölçeklenebilir teklif üretmek için iletişime geçelim.
 • Avantajlı fiyatlarla daha fazla katılımcı
 • Özelleştirilmiş destekler