ÜCRETSİZ WEBINAR

Pazarlama Çıldırdı, Her Şey Yepyeni

Pazarlama faaliyetleriniz istediğiniz sonuçları vermiyor mu? Karmaşık pazarlama dünyasında kaybolmuş mu hissediyorsunuz?


ActionCOACH Türkiye Kurucu Ortağı Ayşegül Çoskuner kuratörlüğündeki seminere katılın, işletmenizi yeni nesil pazarlama stratejileri ile hizalayın!

İşinizi müşteri mıknatısına dönüştürmenin tam zamanı!

Sektörün hızla dönüşen dinamikleri ve artan rekabet koşullarında, işletmenizin büyümesi ve sürdürülebilirliği için pazarlama stratejilerini yeniden değerlendirmenin zamanı geldi.

Yeni nesil pazarlama stratejilerinin gücünden yararlanarak, gelir artışı, müşteri akışı ve pazarda rekabet edebilirlik gibi kritik parametrelerde somut sonuçlar yaratmayı nasıl başaracağınızı öğrenmek için hemen yerinizi ayırtın!

Büyüme hedeflerinize ulaşmakta zorlanıyor musunuz?

Yapay zeka, büyük veri ve etkileyici içerik stratejileri, işletmeniz için sadece birer araç değil, aynı zamanda yeni nesil pazarlama taktiklerinin olmazsa olmazlarıdır. Bu yöntemlerle, müşteri ilişkilerinizi sadece sürdürmekle kalmayıp, tüketicilerle anlamlı ve otantik bağlar kurabilirsiniz.Öyleyse ne bekliyorsunuz? Bu devrimci dönüşüm yolculuğu hemen şimdi, burada başlıyor.

Kalıplaşmış pazarlama stratejileri sizi tatmin etmiyor mu?

Geleneksel pazarlama stratejileri zamanla eskimiş ve etkisiz halegelebilir. Belki de aynı taktikleri tekrar tekrar uyguluyor, ancak beklenenbüyümeyi elde edemiyorsunuz. Bu durağanlık, işinizin potansiyelini tamolarak kullanamamanıza ve rekabette geride kalmanıza neden olabilir. En güncel pazarlama trendlerini yakalamak için seminerimize katılın!

İşinizi Bir Müşteri Mıknatısına Dönüştürmenin Tam Zamanı!

Pazarlamanın Yeni Yüzü: 4P'lerden 4E'lere

Modern pazarlama paradigmalarını keşfedin, geleneksel Pazarlama Mix'inin ötesine geçerek Müşteri Deneyimi, Bağlam, Etki, ve Eşlemeye odaklanarak devrim yaratın.


Dönüşüm Getiren Stratejiler

Doğru pazarlama stratejisi oluşturma sanatını öğrenerek sadece ilgi çekmekle kalmayıp aynı zamanda potansiyel müşterilerinizi sadık hayranlara dönüştürün.

Yapay Zeka ile Pazarlamada İleri Seviye Başarı

Yapay Zeka'nın pazarlama dünyasının etkisini kavrayarak kampanyalarınızı optimize etmek, müşteri davranışlarını anlamak ve veri odaklı kararlar alarak olağanüstü sonuçlar elde edin.

B2B ve B2C'den B2HUMAN'a Geçiş

Otantik insan ilişkilerinin modern pazarlamada ne kadar önemli bir yeri olduğunu keşfedin. Geleneksel stratejileri aşarak daha derin ve anlamlı bağlantılar kurun.
Pazarlama operasyonlarınızı bir üst lige çıkarın!

Yeni nesil pazarlama dinamikleri ve 12 kilit strateji ile işletmenizi, müşteri mıknatısına dönüştürmenin yollarını keşfedeceksiniz.

Kanıtlanmış pazarlama stratejileriyle devrim yaratın
Pazarlama faaliyetlerinizi iyileştirin ve dönüşen sonuçlar yaratın.
En yeni pazarlama trendlerini öğrenin

ActionCOACH Türkiye Kurucu Ortağı

Ayşegül Coşkuner

Ayşegül Coşkuner, iş dünyasında derin bir iz bırakan bir liderdir. ActionCOACH Türkiye'nin ortağı ve Engage & Grow Türkiye'nin master lisans sahibi olarak, işletmelerin büyüme ve gelişim yolculuklarında kritik bir rol oynamaktadır. Transformarketers şirketinin CEO'su olarak da hizmet veren Coşkuner, GoGlobal teknoloji başlangıçları ve KOBİ'ler için yenilikçi büyüme stratejileri geliştirmektedir.

Finans sektöründeki kariyerine HSBC ve Deutsche Bank'ta üst düzey yönetici olarak başlayan Coşkuner, ODTÜ Ekonomi bölümünden mezun olmuştur. 2017'de Stevie Kadın Girişimci Ödülü'nü kazanarak başarılarını taçlandıran Ayşegül, iş dünyasında kadın liderliğinin güçlü bir savunucusudur.

ActionCOACH Türkiye Newsletter

Salı Paylaşımları

ActionCOACH Türkiye'nin 2015'ten beri düzeni 15 günde bir düzenli yayınladığı newsletter'a abone olun.