Bire Bir Koçluk ile Değişime Hazır Mısınız?

Bire bir koçluk ile iş sonuçlarınızı hızlandırın, yaşam tarzınızda gerçek bir fark yaratın ve işinize değer katın.

İŞLETME
KOÇLUĞU

Birebir Koçluğun Gücünü Keşfedin

Birebir koçluk sürecimiz, iş potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış, birlikte çıktığımız bir yolculuktur.

Size ve iş hedeflerinize mükemmel şekilde uyum sağlayan kişiselleştirilmiş bir koçluk süreci sağlamak üzere tasarlanmıştır.

Sistemimiz o kadar sağlam bir şekilde kanıtlanmıştır ki, müşterilerimiz için sonuçları garanti ederiz!

Size özel işletme koçluğunun gücünü deneyimleyin

Neden Birebir Koçluğu Seçmelisiniz?

İşletmeniz için 1'e 1 Koçluğu seçmek, kişiye özel büyüme ve başarıya yönelik stratejik bir yatırımdır. Kişiselleştirilmiş rehberlik sayesinde, karşılaştığınız belirli zorluklara ve fırsatlara yanıt vermek üzere benzersiz şekilde tasarlanmış eyleme geçirilebilir bilgiler ve stratejiler elde edeceksiniz. Özel bir işletme koçu ortağınız olur, uzman desteği sağlar, hesap verilebilirliğinizi artırır ve kanıtlanmış bir yol haritası sağlayarak iş hedeflerinize ulaşma yolunda ilerlemenizi hızlandırır.

1'e 1 Koçluğu tercih ederek özelleştirilmiş bir yaklaşımın dönüştürücü gücünü deneyimleyin.

5/5

Bize Güvenenlerden Dinleyin!

İşletme Koçluğu Neden Önemlidir?

İş dünyasının giderek hızlandığı ve daha rekabetçi hale geldiği günümüzde şirket sahiplerinin her türlü değişimi takip etmesi ve bunu yaparken şirketinin günlük işlerini yürütmesi giderek zorlaşıyor. Bir İşletme Koçu, şirketlere objektif olarak bakar, doğruları söyler ve sahiplerinin ve yöneticilerinin gerçekleri görmesini sağlar.

İyi bir İşletme Koçu, pazarlama müdürü, satış direktörü, eğitim koordinatörü, şirket ortağı, şirket sahiplerinin sırdaşı, rehberi ve her şeyden önce arkadaşı olur. Yani şirket sahipleri yerine karar vermez, onların karar vermelerini sağlar, ne yapacaklarını, nasıl yapacaklarını direkt söylemez, ne ve nasıl yapmaları gerektiğini bulmalarını sağlar.

Bu Program Sizin İşiniz İçin Uygun mu?

Birebir Koçluk istikrarlı büyüyen ve büyüme olgunluk seviyesine gelmek isteyen işletmelere hız katmak için tasarlanmıştır. Sürekli olarak uzun saatler çalışıyor ve işletmeniz sizin sürekli ilginizi gerektiriyorsa, tam potansiyeline henüz ulaşmamış demektir. İşte bu program böyle işletme sahipleri için idealdir. Ancak söylemeliyiz ki bu program yeni zorluklara açık ve değişikliğe hazır olanlar için uygundur.

Neden bir ActionCOACH İşletme Koçu İle Çalışmalısınız?

ActionCOACH'unuz Hesap verilebilir bir düzen yaratmanıza yardımcı olur.

SMART iş hedefleri belirleyin
Nakit akışınızı takip edin
Takımınızın performansını izleyin

Siz olmadan da çalışan bir sistem kurmanıza destek olur.

İşletmenizin temel 6 adımını iyileştirin
İşletmenizde büyümeyi sağlayacak 5 Adım formülünü uygulayın
Size bağlı kalmadan yüksek verimlilikle çalışan bir işletmeye sahip olun

Kanıtlanmış Stratejiler ile Daha fazla kâr etmenizi sağlar.

Kanıtlanmış 370+ kâr yaratma stratejisinden faydalanın
Nakit yönetimini daha iyi sağlayın
Gelirlerinizi birkaç ayda artırın

Doğru kişileri işe almanıza destek olur.

Etkin işe alım sistemleri kurun
Doğru kişiler için doğru pozisyonları bulun
Motivasyonu yüksek bir A Takımı oluşturun

İkinci bir uzman görüşünü sunar

Kuşbakışı perspektifi farkedin
Zor sorulara doğru cevaplar arayın
İşletme körlüğünden arının

Ekonomideki ve Sektörünüzdeki değişimleri takip etmenize destek olur

Sektördeki değişikleri takip edin
Ekonomideki dönüşümü izleyin
Doğru bilgileri doğru zamanda kullanın

Tutkularınızı yeniden keşfetmeniz için eşlik eder

Hayat vizyonunuzu ve iş aşkınızı tazeleyin
Yaşam motivasyonunuzu yükseltin
Daha iyi bir yaşam tarzı belirleyin

İşletme Koçunuzu Bulun

Kişiselleştirilmiş koçluk yolculuğunuza birlikte başlayalım.

7 Noktada Gelişim Garantisi

ActionCOACH olarak bizimle çalışmaya başladığınız 17 hafta içinde 7 noktada sonuç almayı garanti ediyoruz, aksi durumda size sonuç alana kadar ücretsiz koçluk ediyoruz.

Bir işletme koçuna sahip olmak, ihtiyacınız olmayan bir lüks değildir, işinizin sahip olması gereken bir zorunluluktur. İşletme koçunun rolü, iş sahiplerinin rehberlik, destek ve teşvik yoluyla işlerini geliştirmelerini sağlamaktır.

Size en uygun ActionCOACH İşletme Koçu'nuzla iletişime geçin

17-hafta-iade-garantisi

Tüm programlarımız dünya çapında test edilmiş ve kendini kanıtlamıştır. Yani ActionCOACH ile çalıştığınızda somut sonuçlar alırsınız. Tüm sorumluluklarınızı yerine getiriyor, tüm koçluk seanslarına, etkinliklerine katılıyorsanız ancak memnun değilseniz veya on yedinci haftada hala istediğiniz sonuçları göremiyorsanız, sonuç alana kadar size ücretsiz koçluk ediyoruz.

Sizinle koçluk ilişkimiz, stratejimizin ve işinizin doğası hakkında güven ve anlayışı içerecektir. İşimizin mahremiyetini birlikte garanti ediyoruz.

Bir ActionCOACH ile çalıştığınızda, aslında açık sözlü ve işinizi başarıya ulaştırmanızda size mentörlük edecek bir arkadaşa sahip olacaksınız. Yapacağınızı söylediği her şeyden sorumlu olacaksınız ve işinizde istediğiniz sonuçları alabilmeniz için ihtiyaç duyduğunuz itici gücü hissedeceksiniz.

Çalıştığınız ActionCOACH, daha fazla zamana, daha iyi bir takıma ve daha fazla paraya ihtiyaç duyduğunuzda daha fazla kar elde etmenizi sağlayacak kanıtlanmış sistemler ve stratejiler konusunda size rehberlik edecektir.

ActionCOACH sizi “sürücü koltuğuna” oturtup sizi şirketinizin gitmek istediği noktaya götürmek, şirketinizin potansiyelini ortaya çıkarmak için oluşturacağı harita ile co-pilotunuz olarak size bu yol boyunca koçluk edecektir.

Tüm ticari işletme koçluk sistemimizi oluşturan 3.500’den fazla strateji ve taktiğe tam ve özel erişime sahip olmanın yanı sıra, işinizi başarılı bir şekilde oluşturmak için çeşitli metodolojik yöntemlere sahip olacaksınız.

İşiniz eşsizdir ve engin iş tecrübemize güvendiğinizden, size önerdiğimiz programların eksiksiz bir açıklamasını garanti ediyoruz. Beklentilerinizi elde edeceğimiz sonuç ve sonuçlarla karşılayacağız.

Siz ne kadar işinizi ve her gün “işinize gelmeyi” sevseniz de ActionCOACH size nasıl siz işinize gidemediğinizde de işlerin tıkırında işlediği bir işletme yaratabileceğinizi öğretecek. Hedefiniz ne olursa olsun, ActionCOACH’un stratejilerini, sistemlerini ve bunların size kazandıracağı avantajları kullanarak başarılı bir işletme yaratmayı öğreneceksiniz.

İşletmenizi bir üst lige çıkarın

İşletmeniz birebir koçluğa hazır mı? Hemen Keşfedin.

Büyüme Fırsatları Analizi ile işletmenizi 360 derece değerlendirin ve bir rapor alın.

Büyüme Fırsatları

Başarıya Giden Adım Adım Yolculuğunuz

Özelleştirilmiş Koçluk Seansları

Haftalık ya da iki haftada bir gerçekleşen koçluk seanslarıyla işinizin potansiyelini tam anlamıyla keşfedin.,
 

Her 90 Gün İçin Planlama Çalıştayı

İşletmenize özel 90 Günlük Planlama Çalıştayları ile geçmiş çeyreğe dikiz aynası tutun,daha sonra gelecek için kısa ve uzun vadeli hedeflerinizi belirleyin, aksiyonlarınızı yazın ve hızla ilerleyin.

Aksiyona Dönüşen Planlar Oluşturun

Her seansta, işletme hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak net eylem planları oluşturun. ,
 

Hem Kişisel Hem İşletme Gelişimi

Ücretsiz “DISC” davranışsal değerlendirmeleri, geniş eğitim kütüphanemiz ve dünya standartlarındaki ek eğitimlerle hem bireysel hem de işletmeniz adına gelişim fırsatını yakalayın.

Uzman Görüşüyle Stratejik Dönüşüm

Pazarlama, yönetim, satış ve daha birçok konuda alacağınız uzman yorum ve fikirlerle iş stratejilerinizi geliştirin ve işletmenizi bir üst lige taşıyın.

Sürekli İşletme Koçu Desteği

Seanslar arasında da ActionCOACH İşletme Koçunuzla doğrudan bağlantıda kalın. E-posta ve telefon desteğiyle her an yanınızda.

İşletmelerini Dönüştüren İşletme Sahiplerinden Dinleyin