ActionCOACH ile İş Kurma Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürün!

İş insanlarını refaha yönlendiren, aynı değerlere sahip profesyonellerin global ağına katılın; başarınızı garantileyen kanıtlanmış sistemimizle kendi işletmenizi kurun.

70+ Ülke

30+ Yıl Tecrübe

1500+ İşletme Koçu

Başarının Parçası Olun
Videoyu Oynat

Tüm Dünyada Çalışan Kanıtlanmış bir Sisteme Katılın

ActionCOACH, dünyanın en büyük İşletme Koçluğu franchise ağı olarak tanınmaktadır. 1993 yılından beri sürekli gelişen ve sektörde itibar kazanan sistemimiz, işletme koçluğu şirketi sahiplerinin başarısını garantileyen kapsamlı ve kanıtlanmış metodolojiler sunar.

4.5/5

NPS skoru 84 (Bağımsız Müşteri Memnuniyet Anketi)

ActionCOACH Partneri Olun

İş dünyasına derin bir tutkuyla bağlı olan ve işletme sahipleri ile yöneticilerini refah yolunda desteklemeye adanmış profesyonellerden oluşan küresel bir ağın parçası olun. Paylaştığımız değerler ve ortak hedefler çerçevesinde destekleyici ve birlikte gelişen bir kültürü geliştirin.

Sistemin Gücünden Faydalanın

70'den fazla ülkede başarı sağlamış, denenmiş ve onaylanmış bir sistem sunuyoruz. Bu sistemle işletmenizi kurarken ya da büyütürken güvenle adım atın. Başarınız garantide; çünkü siz, dünya çapında işini büyütmüş binlerce kişinin tecrübelerinden doğan bir sistemin parçası haline gelmeniz için gereken tüm araçları ve eğitimleri veriyoruz.

Dünyanın En büyük İşletme Koçluğu Franchise'ına Katılın

Kendi işinizi sıfırdan başlatmanın risklerinden kaçının
Kanıtlanmış bir iş modelinin uygulayıcısı olun
70'den fazla ülkede çalışan sisteme dahil olun

ActionCOACH Olma Adımları

Global aday başvuru formunun doldurulması ve değerlendirme.

 

Değerlendirme sonucunda uygun görülen adayların ActionCOACH Türkiye Şirket Ortakları ile tanışma toplantısına davet edilmesi.

 Toplantı sonrası uygun görülen adayların başvurusunun global ofise iletilmesi.

DISC Davranış profili anketinin tamamlanması.

Global CEO ile Skype üzerinden görüşme.

Uygun görülen adayların başvurusunun onaylanması ve koç olma süresi başlangıç toplantısının yapılması.

DISC davranış profili anket sonucunun adaylar ile paylaşımı.

Gizlilik sözleşmesi imzalanması ve ActionCOACH online sisteminin adaylara açılarak sistem tanıtılması.

Adaylar ile 90 günlük iş planlarının hazırlanması.

 ActionCOACH partnerleri ile tanışma ve görüşme.

ActionCOACH koçlarının düzenlediği seminer ve eğitimlere misafir olarak katılma.

Adaylar ile görüşme ve işin adaya uygunluğunun son kez karşılıklı değerlendirilmesi.

Amerika’da verilecek koçluk eğitimi için ön hazırlık eğitimine başlanması.

Akordiyon İçeriği

Amerika’da tüm dünyadan gelen koç adayları ile birlikte sınıf içi koçluk eğitimine katılım ve sertifikanın alınması.

 Eğitim sonrası işe başlanılması ve paralelinde işbaşı eğitim ile desteklenmesi.

ActionCOACH ve Çalışan Bir İş Modelinin Partneri Olmakla İlgili Daha Fazlasını Öğrenin

ActionCOACH

İŞLETME KOÇLUĞU

Rakamlarla Türkiye'de İşletme Koçluğu Sektörü

ActionCOACH Türkiye olarak son 6 yılda yaklaşık 10.000 işletmeye dokunduk!

Türkiye’de İşletme Koçluğu hizmeti almaya uygun yaklaşık 400.000 işletme var. Her geçen gün yeni işletmeler açılmaya devam ediyor. Bu işletmeler tüm Türkiye’de kendilerini bir üst lige taşıyacak işletme koçlarını bekliyor. 2030 yılında Türkiye’de 1.000’den fazla işletme koçu olacak.

ActionCOACH Türkiye ile Tanışın

ActionCOACH Partneri olarak hayatınızı değiştirecek bir kariyere başlamaya hazır mısınız?

Daha fazlasını öğrenmeye ihtiyacınız varsa hemen form doldurun. Süreçle ilgili tüm bilgileri sağlamak için kısa süre içinde sizinle iletişime geçelim!

"Bazı araştırmalar, franchise'ların yaklaşık yüzde 90'lık bir başarı oranına sahip olduğunu, buna karşılık sıfırdan başlayan işletmelerin yalnızca yüzde 15'lik bir başarı oranına sahip olduğunu gösteriyor." EntrepreneurDergisi

Deneyimli ve kanıtlanmış bir franchise ortağıyla çalışmak, işletme sahibi olmayı kolaylaştırır. İlk günden itibaren başarılı olmanız için ihtiyaç duyduğunuz tüm süreç ve sistemleri oluşturduk.

Partnerlerimize, işlerini yürütmeye hazır olmalarını sağlamak için 7 günlük derinlemesine başlangıç eğitimi, düzenli iş webinarları ve eğitim oturumları, tüm dünyadan katılan İşletme Koçları ile yıllık konferanslar ve yuvarlak masa toplantıları yapıyoruz. Ayrıca müşteri kazanmanıza ve elde tutmanıza yardımcı olmak için tasarlanmış araçlar, teknoloji ve pazarlama içerikleriyle işinizi destekliyoruz. 70+ fazla ülkeden istediğinizde bir ortak olarak, deneyimlerini ve uzmanlıklarını sizinle paylaşan, sizinle aynı düşünce tarzında olan binlerce İşletme Koçu'na ulaşabilir ve desteğini de alabilirsiniz.

ActionCOACH Business Coaching, dünya genelinde 80’in üzerindeki ülkede 1.500’den fazla ofisi, binlerce ActionCOACH İşletme Koçu ( ActionCOACH Partner) ile 1993 yılından beri on binlerce işletmenin hayatını değiştiriyor. ActionCOACH’u işletme koçluğu sektöründe de, en başarılı franchise sistemi listelerinde de, dünya devi yapan rakamlar sadece bunlarla sınırlı değil. Bugün ActionCOACH’un başarı rasyosu, işletme sahiplerinin ActionCOACH’ları ile birlikte belirledikleri hedeflere ulaşabilme oranı, %92. 

Hemen izleyin