fbpx

ActionCOACH Türkiye e-Kitap Kütüphanesi

İşinizi büyütürken size ve işletmenize destek olan 28 yıllık deneyimi ile ActionCOACH bilgi ve metodolojileriyle oluşturulan, öğrenmek istediklerinizi ve fazlasını içeren e-kitaplarımızı yayınlamaya başladık. İlginizi çeken, öğrenmek istediğiniz konu ile ilgili ÜCRETSİZ e-kitaplarınızı hemen indirerek okumaya başlayın!

ebook png

Kârınızı Artırmanın
5 Adımı e-Kitap

10 liderlik

10 Liderlik İlkesi
e-Kitap

6 adım

Müthiş İş Sonuçları İçin
6 Adım e-Kitap

smart hedef

S.M.A.R.T. Hedef
e-Kitap

20MM Mockup

En Çok Yapılan 20 Pazarlama Hatası
İnfografik

ActionCOACH Türkiye Kütüphane

ActionCOACH Türkiye olarak birlikte çalıştığımız işletme sahiplerine ve ekiplerine önerdiğimiz kitapların bir listesini hazırladık.  100’den fazla kitabı derlediğimiz bu listeyi edinmek için kütüphaneyi inceleyin, işinizi ve kendinizi geliştirip, bir üst lige taşırken faydalanabileceğiniz kitapların listesine erişin!

Salı Paylaşımları e-Bülten

Her ay iki kere tüm iş dünyasından güncel haberlerin, kitap önerilerinin, ilham veren konuşma önerilerinin ve iş dünyasından etkinliklerin yer aldığı 10.000+ fazla iş insanına erişen 100+ sayısı olan e-bültenimize kayıt olun!

İşte Yeni Ben e-Bülten

Her ay iki kere firmaların dinamiklerini yakalayabileceğiniz, çalışan bağlılığı odaklı, insan kaynakları ritmini tutan 5.000+ fazla iş insanına erişen dinamik e-bültenimize kayıt olun!

Top