There is nothing to show here!
Slider with alias inizi-Katlayarak-Bytn not found.

ActionCOACH’un sahip olduğu 30+ yıllık global tecrübeden faydalanın.

Büyüme odaklı stratejilerle işletmenizi başarıya ulaştırın

İşletmenizin büyüme grafiklerine ivme kazandırmaya hazır mısınız? İşletmenizin nakit akışını tahmin edilebilir hale getirmeyi, pazarlama yatırımlarınızı nasıl kâra dönüştüreceğinizi ve A takımını nasıl kuracağınızı öğrenin.İşletmenizi benzersiz başarılara taşıyacak uygulanabilir stratejilerle dolu bu webinarda yerinizi alın.

Katılımcılardan Dinleyin!

about us

Seminerde Neler Öğreneceksiniz?

İşletmenizi Katlayarak Büyütmek için İlk Adımı Şimdi Atın!

Etkili büyüme stratejilerini öğrenin
Stratejileri işletmenizde nasıl uygulayabileceğinizi keşfedin
Gerçek ve uygulanmış stratejilerden ilham alın

İşletmeleri Güçlendirir, Zihinleri Dönüştürür.

Ayşegül Coşkuner

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Ekonomi bölümünden mezun olan Ayşegül Coşkuner, girişimcilik serüvenine sadece 21 yaşında kendi Seyahat Acentesi'nikurarak atıldı. "Dream Provocateur" olarak insanları zihinsel sınırlarını aşmaları için ilham veriyor.

Günümüzde Ayşegül, Transformarketers Pazarlama Ajansıve ActionCOACH Türkiye'yi Kurucu Ortak olarak yönetiyor. Bir ActionCOACH olarak işletmelerle 360 derece ele alarak, birlikte çalıştığıişletmelerin satış süreçlerini iyileştiriyor ve daha fazla gelir yaratmalarınayardımcı oluyor.

Yenilikçi iş modelleri oluşturma konusunda uzmanlaşmış olan Ayşegül, teknopreneurları, kadın girişimcileri ve aile işletmelerini büyütmeleri için teşvikediyor. 2017 Stevie Ödülleri'nde Yılın Kadın Girişimcisi ödülünü kazananAyşegül, "Her şeye rağmen bir yolunu bul ve devam et" felsefesiyle tanınıyor veyaşam amacı doğrultusunda start-up'lara yatırım yapıyor.

Jump-up Growth'a Katılın

Tüm potansiyelinizi ortaya çıkarmaya hazır mısınız?

İşletmenizi bir sonraki seviyeye taşıyacak iş stratejileri
10 öğrenme oturumu, bireysel ve grup seansları, 2 özel değerlendirme, ve dahası
Yalnızca seçilen 12 özel işletme sahibi ile birlikte öğrenen özel bir grubun parçası olma fırsatı

Sıkça Sorulan Sorular

Sorularınız mı Var?

Sıkça Sorulan Sorular bölümümüze göz atarak, en yaygın sorulara hızlı ve net cevaplar bulun. İş başarınıza giden yolu olabildiğince pürüzsüz hale getirelim! Hazır olduğunuzda sizi webinarımızda görmek için sabırsızız.Yeterli Gelmedi mi?

Her sektörden ve her büyüklükten işletme sahipleri seminere katılabilir. Yeni başlayanlar, küçük işletmeler ve büyük kuruluşlardan işletme sahipleri ActionCOACH'un sahip olduğu stratejilerle işlerini nasıl bir üst lige çıkarabileceğini öğrenebilir.

Kesinlikle, seminer interaktif bir yapıya sahiptir ve katılımcılar soru sormaktan çekinmemelidir. Seminer esnasında konusu geçen kısımları ile ilgili ya da işletmelere dair merak ettiğiniz konular ile ilgili sorular sorabilirsiniz.

Güzel haber, evet! Seminer sonrası İşletme Analizi Anketi'ni doldurarak İşletme Koçlarımızla birlikte işletmenize 360 derece değerlendirme yapma imkanınız bulunmaktadır. Koçlarımız yalnızca size ve işletmenize özel stratejiler ve çözümlerle yaklaşır.

Büyüme odaklı bir kafa yapısına sahip, birlikte öğrenerek büyümeyi alışkanlık edinmiş topluluğumuza hoşgeldiniz! Sayfayı hemen aşağıya kaydırarak işletmelere ve işletme sahiplerine özel oluşturduğumuz haber bültenlerimize üye olabilir ve sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.