3Bir işletmeyi mükemmele ulaşmanın; ünlü CEO’lar ile çalışmaktan, en son teknolojik uygulamalar veya popüler değişim tekniklerinden geçtiğini düşünebilirsiniz. Sanılanın aksine şifre bunlar değil, yapılan araştırmalar gösteriyor ki, iyi bir işi çok daha iyi yapmanın yolu; doğru insanlarla, doğru belirlenmiş bir hedefle, odaklı ve disiplinli bir ekip kültürü ile çalışmaktan geçiyor. Bu büyük vizyonu işletmeye kazandırma rolü de pek tabi işletme sahibine düşüyor.

Bir işletmeyi İYİ’den Mükemmel’e taşıma yolculuğunda önemli olan iş ve işin karmaşıklığı değil, o işi kimin YÖNETTİĞİDİR. İyi bir işletmeyi harika yapmanın sihirli formülü de ‘’Arabayı hızlandırmak için sürücüyü geliştirmektir.’’

İşletmesini MÜKEMMEL’e taşımak için yüzlerce işletme sahibi ActionCOACH ile çalışıyor. Bu sayede ‘’işe bakışlarını’’ ve ‘’işi yapışlarını’’ değiştirebiliyorlar. Sizde işinizin en iyisi olmak ve işe bakışınızı değiştirmek istiyorsanız, 20 yıllık yönetim tecrübesine sahip İşletme Koçlarının verdiği “İşletmenizi KOLAY, HIZLI ve KÂRLI Büyütmenin 6 ADIMI” Seminerine katılabilirsiniz.