fbpx

Sizi Dinliyoruz…

Birlikte Güçlenelim,

Yeniden Başlayalım

6 Şubat’ta yaşadığımız felaketlerin ardından bölgedeki işletme sahiplerinin güçlenmesi ve işlerine yeniden başlaması için destek olmak istiyoruz.

28 Mart 2023 Salı
20:30 – 22:30

Şimdi yeniden başlamak için Türkiye’nin dört bir yanındaki tüm işletme sahipleri tüm iş uzmanları el ele güçlerimizi birleştiriyoruz.

28 Mart 2023 Salı günü düzenleyeceğimiz online buluşmaya deprem bölgesindeki tüm işletme sahiplerini ve bu işletme sahipleri ile işbirliği yapabilecek, destek olabilecek tüm iş insanlarını ve kurumları davet ediyoruz.

Deprem dolayısıyla yaşanan zorlukları bölgedeki işletme sahiplerinden dinlemek ve destek olabileceğimiz konuları tüm iş dünyasına duyurmak. 

Afet bölgesindeki işletmelerin ihtiyaçlarını anlamak, birlikte güçlenmenin yollarını keşfetmek.

Ayrıca afetten etkilenen işletmelere destek olabilecek diğer işletmeleri, kurumları ve kuruluşları bu bölgedeki iş insanları ile buluşturmak. 

Dayanışma

Ortak İletişim Platformu

Eğitimler

Sizi Dinliyoruz Oturumu’nda Buluşalım!

Depremden etkilenen işletmenizi güçlendirmek, yeni işbirlikçileri ile tanışmak, işlerinizi tekrar başlatmanın yollarını öğrenmek istiyorsanız seminer katılım formunu doldurunuz.

Bölgedeki işletmelerle işbirliği yapabileceğinizi düşünüyor, sahip olduğunuz bilgi birikiminizi aktararak afet bölgesindeki işletmelere destek olmak için katılım formunu doldurunuz.

Tüm İş İnsanları Aynı Çatı Altında El Ele

Birlikte güçlenmek, yeniden başlamak adına yapacağımız online buluşmaların kayıtlarına erişebileceğiniz, işletme sahipleri ile tanışarak yeni işbirlikleri oluşturabileceğiniz, işinizi geliştirmek için işin uzmanlarına sorular sorabileceğiniz Facebook Grubuna şimdi üye olun.

Top