fbpx

Turgut Denizeriİşletme Koçu

Turgut-Denizeri-560x364
toppng.com-linkedin-logo-vector-free-download-512x512

Ali Turgut Denizeri, 1974 yılında, İstanbul’da, bir girişimci olarak dünyaya geldi.

Babasının emekliye ayrılması ile daha henüz 17 yaşındayken, kardeşi ile birlikte, aile şirketinin başına geçti. Örme kumaştan tekstil ürünlerini üreten şirketi, dünya markaları için üretim yapan, Avrupa ve İskandinavya’ya ihracaat yapan bir marka haline getirdi.

35 yaşında, bir ortağı ile Section Güvenlik Sistemleri şirketini kurdu. Şirketi, İngiltere’de akıllı bina sistemlerinin üretiminde lider konumunda olan AMAG şirketinin tek distributorü olacak kadar başarılı bir öykünün sahibi oldu Aradan sadece 2 yıl geçtikten sonra, iki ortağı ile birlikte kurduğu Ses Kozmetik şirketi ile www.parfumerisepeti.com markası altında e-ticaret girişimcisi oldu.

Kurduğu ve finansal açıdan büyütüp dış pazarlara açtığı şirket hisselerini ortaklarına devrederek, bu kez yine farklı bir sektöre, turizme adım attı. 2016 yılında kardeşi ile birlikte, Çeşme’de Insula Otel’i hizmeti açarak doğuştan bir girişimci olduğunu ispatladı.
Yazın turizm sektörü, kışınsa gayri menkul portföy yönetimi ile devam eden kariyer yolu sırasında yolu ,işletme koçluğu alanında dünya devi olan ActionCOACH ile kesişti.

Bir işletme nasıl kurulur, nasıl büyütülüp değer kazandırılır, dış pazarlara nasıl açılır konusunda bizzat edindiği deneyimleri, ActionCOACH’un 23 yıllık global tecrübesi ile harmanlamaya karar veren Denizeri, bundan böyle kurduğu değil, koçluğunu yaptığı işletmelerin hikayesini güzelleştirecek.

 

Turgut Denizeri'nin Blog Yazıları

İletişim Formu

Turgut Denizeri ile iletişime geçmek için bu formu doldurabilirsiniz.

  iletişim bilgileri

  +90 212 291 12 00
  Halaskargazi Cad. No: 114/8 34363 Osmanbey, İstanbul

  Sosyal profiller

  Sizi Bir Üst Lige Taşıyacak İşletme Koçunuzu Şimdi Bulun!

  Top