fbpx

Uğur Yedikardeşİşletme Koçu

Uğur-Yedikardeş

Uğur Yedikardeş, Marmara Üniversitesi Elektronik ve Haberleşme Teknolojisi alanındaki lisans eğitiminin ardından yine aynı üniversitede Yönetim ve Bilişim Sistemleri alanında yüksek lisansını tamamladı.

ActionCOACH Türkiye ekibine mühendis kadrosundan dahil olan Yedikardeş, Finansbank’ın Alternatif Dağıtım Kanalları Departmanı’nda başladığı kariyerine sırasıyla, Vakıfbank IT İş Analisti, IBTECH IT İş Analisti ve son olarak TEB IT Proje Lideri olarak devam etti.

On iki yıllık kurumsal tecrübesi süresince Ödeme Sistemleri, Proje Yönetimi ve teknolojik çözüm entegrasyonları konusunda uzmanlık kazandı.

Tekno girişimlerin ve inovasyonun hız kazandığı çağımızda, öngörülü olduğunu ispatladı ve International Hackathon 2015 finalistlerinin mentorlüğünü yaptı. 2016 yılında ise TEB Kurumiçi Girişimcilik Ödülünü kazandı.

Endüstri 4.0 rüzgarı ile dijitalleşmenin tüm büyük firmaların ve hatta KOBİ lerin birinci gündemi haline geleceğini önceden gören Uğur, 9.000 saatin üzerindeki iş analizi ve 3.000 saatin üzerindeki proje yönetimi deneyimi ile Teknolojik Dönüşüm Danışmanlığı yapmak üzere kendi start-up’ını kurdu.

Yeni çıktığı yolda dijital çağa hazırlanan firmaların, teknolojik dönüşüm ihtiyacının yanı sıra iş yapma ve yönetme şekillerinin de dönüşmesi gerektiğini tespit eden Uğur, iş modelini Business & Technology Transformation Coaching şeklinde yeniledi ve ActionCOACH ile yollarını kesiştirdi.

Uğur Yedikardeş, bundan sonra İstanbul’da özellikle teknolojinin hızını yakalayıp işinde sonuçlarını deneyimlemek isteyen tüm işletmeler ve girişimciler için Business & Technology Transformation Coaching ile fark yaratacak.

 

Uğur Yedikardeş'in Blog Yazıları

İletişim Formu

Uğur Yedikardeş ile iletişime geçmek için bu formu doldurabilirsiniz.

  iletişim bilgileri

  +90 212 291 12 00
  Halaskargazi Cad. No: 114/8 34363 Osmanbey, İstanbul

  Sosyal profiller

  Sizi Bir Üst Lige Taşıyacak İşletme Koçunuzu Şimdi Bulun!

  Top