fbpx

ProfitCLUB

İş Ağı ve Eğitimi

Bilginizi geliştirin, iş ağınızı kurun ve karınızı artırın!

ProfitCLUB, benzer düşünen işletme sahiplerinin birbirleri ile etkileşimde bulunabilecekleri ve stratejik ittifaklar kurabilecekleri bir iş ağı geliştirme çalışmasıdır. Birbirinizden öğrenecek, iş planlarınızı, başarıları ve zorlukları tartışacaksınız. Mesleki becerilerinizi ve eğitiminizi geliştirmek için kendi iş ağınızı oluşturacağınız bir çalışma.

ProfitCLUB İş Ağı

ProfitClub üyeleri işiniz için network oluşturmanızı sağlar. Size herhangi bir maliyet veya iş yükü yaratmayan, 15-25 kişilik bir satış ekibi oluşturmak gibi düşünebilirsiniz!

ProfitCLUB’a katılarak, network oluşturmak için önemli bir adım atıyorsunuz. İşinizi büyütmenize yardımcı olacak, sizin gibi düşünen iş insanları ile tanışacaksınız. Ayrıca, aylık iş atölyelerinin de keyfini çıkaracaksınız.

Bu network etkinliklerinde, işinizi pazarlamanızdan, satışlarınızı artırmaya, yeni büyüme stratejileri ve nasil uygulanacaklarına kadar her şeyi öğreneceksiniz. Ayrıca, diğer işletme sahipleriyle beyin fırtınası yapabileceksiniz.

ProfitCLUB programı, çok çeşitli sektörlere hizmet vermektedir. Emlak komisyoncuları, avukatlar, muhasebeciler, yazılımcılar, BT uzmanları, sigorta acenteleri ve brokerler, işe alım uzmanları, web geliştiriciler, ajanslar…

ProfitCLUB Sayesinde Bu Stratejileri Uygulayabileceksiniz…


⇒ Satış


⇒ Pazarlama

⇒ Reklam

⇒ İletişim

⇒ Kaldıraç

⇒ Ekip Kurma

⇒ Telefonla Satış

ProfitCLUB’a Katılmak İçin Hemen Formu Doldurun

Top